Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a fogamzásgátlót elmúlhatnak a tünetek?

Figyelt kérdés

Ösztrogén dominanciám lett a fogamzásgátlótól(fáradékonyság, kedvtelenség, ingerlékenység, folyamatos sírás,ugymond depresszió..)

ha abbahagyom a gyógyszer szedést ez elmúlik?

40 mg -os ösztradiol tartalmú Cypromixet szedtem 3 hónapig... ami a duplája az átlagos fogamzásgátlóknak


2012. aug. 9. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az nagyon magas. Tedd le a gyógyszert.
2012. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dr. Anonymus válaszolok nem rendelkeznek doktorátussal. Inkább fordulj dokihioz...
2012. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
letettem már, amúgy tudom hogy itt nem rendelkeznek doktorátussal, csak gondoltam hátha van valakinek személyes tapasztalata. és fordultam már orvoshoz aki azt mondta tegyem le a fogamzásgátlót, mert ezek szerint nem bírja a szervezetem, ugyebár mindenkire máshogy hat.
2012. aug. 9. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, el kell múlnia. Hacsak nem borította fel teljesen a hormonháztartásod. De ennél jobbat úgy sem tudsz tenni. Abba kell hagyni és kész.
2012. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha még 50 kérdést is írsz ki erről, 50x is leírjam, hogy mindenkinek ösztrogén-dominanciája van tőle?

Ezért vannak a mellékhatások, amik ha abbahagyod, elmúlnak.


Érted már?!?!

2012. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Különben orvos mondta ez azt ösztrogén-dominanciás dolgot? Vagy te rágugliztál, és onnan gyógyítod magad?


Végül is mindegy, a lényeg, hogyha abbahagyod, el fog múlni. Lehet, hogy csak 1 év múlva, de lehet, hogy 1 hét múlva.

2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
orvos nem mondta hogy ez van , ő csak azt mondta hogy haggyam abba. amúgy igen értem, de sok olyat olvastam hogy az ösztrogén nem ürül ki a szervezetből.. erről tudtok valamit?
2012. aug. 9. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogyne ürülne ki?? Pár nap alatt kiürül. A gond az szokott lenni, hogy a tabletta a hormonháztartásba avatkozik be, és egyes esetekben hiába hagyja abba vki, ilyenolyan bajai lesznek a felborult hormonháztartás miatt.
2012. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem ürül ki a szervezetből, mivel minden nőben termelődik az ösztrogén.. Hogy ürülne már ki?:))))
2012. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha a tablettában lévő hormonokra gondolsz, azok pár nap alatt kiürülnek. De csak az, amennyit te pluszban bevittél a szervezetedbe.
2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!