Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogyott el az első levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogyott el az első levél tabletta, most akkor a héten megkell hogy jöjjön feltétlen? és ilyenkor védett vagyok? Szeretkezhetek gumi nélkül a barátommal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ha letel a 4 hét várakozási idő akkor abban a 7 napban is biztonságot ad.ha van kedvetek és gusztusotok akkor lehet az utolsó pár nap már nem vészes nyugodtan megtehetitek!
2009. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Fogigátló mellett nincs havi vérzés, mert nincs ciklus.

Nincs peteérés, nincs tüszőrepedés, nincs méhnyálkahártya-megvastagodás és nincs menstruáció sem, azaz nem válik le a nyálkahártya vérzés kíséretében. A fogigátló teljesen kikapcsolja a petefészkedet, és átveszi helyette az írányítást.


A 7 napos szünetben sincs peteérésed, ekkor is véd a tabi. Ilyenkor a relatív hormonhiány miatt vérzel egy kicsit, nem pedig azért, mert leválna a megvastagodott méhnyálkahártya, azaz nem menstruálsz.

2009. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóhoz szónék ekkora marhaságot minte még egy tudtalan 12 éves sem írt volna .semi nem igaz ebből amit ide írtál nagyokos .ha nem vagy biztos magadban inkább ne írj semmit.
2009. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15:59-nek kérdezz meg egy nőgyógyászt, ha nekem nem hiszed el. Mielőtt meg lepontozol és hülyének nézel, előbb TE JÁRJ UTÁNA a dolgoknak, te nagyokos, és csak azután jártasd a szádat.


Például itt: [link]

HOGYAN MŰKÖDIK A TABLETTA? 1.Az ovuláció leállításával: nem lökődik ki petesejt a petefészekből, tehát terhesség sem jöhet létre. 2.A beágyazódás megakadályozásával: a méhnyálkahártya elvékonyodik és kiszárad, így az embrió nem tud beágyazódni.

2009. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig 15:59-nek: [link] Odafigyelhettél volna bioszórán.
2009. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már bocsesz de én nem pontoztalak le!!!! soha senkit nem pontozok le mert eleve azt köszönöm hogy irtok!!
2009. júl. 21. 18:50
 7/8 A kérdező kommentje:
jah elolvastam bocsy:)
2009. júl. 21. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2009. júl. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!