Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik terméket ajánljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik terméket ajánljátok?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi, hogy a fogamzásgátló krémek, kúpok közül melyiket használjátok, melyik vált be nektek, pl pharmatex. még soha nem használtam ilyeneket, úgyhogy nagyon megköszönném a segítséget:)
2012. aug. 11. 11:19
 1/4 szelesoldier ***** válasza:
Krém nekem bevált, de megszakítás nélkül egyiket sem ajánlom mert ha nagyon sok sperma jön átnyomulhat a krémen és onnantól nincs ami útját állhatná!
2012. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a tablettát ajánlanám belőle egyszerűbb, a felhelyezése is könnyű, csak az időt kell kivárni (10 perc min), meg azokat betartani ami a leírásban szerepel:)
2012. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, igen a megszakítás egyértelmű volt nekem is, sajnos...:S azt hiszem a tablettát fogom megpróbálni először, meglátjuk mi sül ki belőle:)
2012. aug. 11. 14:48
 4/4 A kérdező kommentje:
a pharmatex oldalán a szerint vannak ezek csoportosítva, hogy milyen mennyiségű a hüvelyváladék... na most, én csak a sajátomat tudom, nem tudom, hogy az melyik kategoriába tartozik... van ennek jelentősége szerintetek? megveszem a lágy hüvelykapszulát, mert azt normál hüvelyváladékra írja... viszont az a legolcsóbb, remélem ennek nincs oka (tudom, hogy ez valszleg hülyeség...:D)... mondjuk a legkevesebb is ahogy nézem... na, majd kiderül:))
2012. aug. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!