Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Adriana321 kérdése:

Nem tudom eldönteni, hogy Norbi Update terméket vagy Dia-Wellness terméket vásároljak. Ár nem számít, az ízére illetve arra gondolok, hogy melyik jobb fogyókúrához. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
a dia-wellnesst nem ismerem, de a norbi jó, ha azt az életmódot folytatod. az ízük is jó.
2011. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. júl. 9. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
egyiket se! egyél normális kajákat de kevesebbet, kezdj el sportolni és igyál sok vizet.
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

barnarizs (természetesen főve) csirkemell (szintén hőkezelve, konyhatechnikával készítve :) és zöldségek, némi gyümölcs, sok folyadék (víz)


őmm.. kirakhatod betűtésztából Norbi nevét, ha úgy jobban csúszik, irreleváns.

2011. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindennap edzek. Amikor nincs edzésem akkor is futok kondizok stb...Mindennap csirkemellet eszek, salátát, nem eszek cukrot és lisztet. Gondoltam beújítok Norbival mert így elég szegényes az étrendem.

Azért köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 12. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem a csirkét-pulykát-galambot is el lehet készíteni úgy, ahogy Norbit sütnéd, de hát te tudod.
2011. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Galamb:D
2011. júl. 12. 21:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Az írjon aki Dia-Wellnesst vagy akár Norbi élelmet fogyaszt. Úgy értem aki nem zsíros kajáról váltott át.
2011. júl. 13. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!