Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tisztában vagytok a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztában vagytok a fogamzásgátló tabletta veszélyeivel, kockázataival?

Figyelt kérdés

úgylátom itt elég gyakran ajánlgatnak minden fiatal lánynak tablettát. a kérdésem csak annyi hogy tisztában vagytok a veszélyekkel? fiatal szervezet, hormonok , stb.

a barátnőmet is lebeszéltem róla már, neki is volt baja vele. A nőgyógyászát nem is minősítem.. szedje csak, majd jobban lesz..


2009. júl. 21. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Igen, tisztában vagyok. Én olyanoknak szoktam ajánlgatni, akik aktív szexuális életet élnek, nem 15 évesek azért, és balesetük volt pl kiszakadt a gumi vagy valamiért kellett 72 órás. 72 órásat félévente 1x lehet bevenni és kitudja felelősségteljes gumihasználat mellet is mikor lesz újra baj. Akkor mit csinál? Abortusz vagy megtartja a gyereket? Én is így jártam, mindent jól csináltunk, mégis kiszakadt, kellett 72 órás... Utána még húztuk néhány hónapig gumi plusz megszakítással (nem mertem kockáztatni), de mondanom sem kell milyen "jó" az hosszú távon. Ezért kezdtem el 18 évesen szedni. Véleményem szerint, oda kell figyelni a gyógyszer hatásaira, és ha 3 hónapon belül nem múlnak el a negatív hatások váltani kell vagy abba kell hagyni.
2009. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
igen tisztában vagyok. nemszabad szedni, mert akár bele is halhatok, a gyerekem is beteg lesz tőle, és magamnak is csak ártok vele. hülye volt az aki kitalálta a foggátlót, nagy hiba volt, máglyára kellettvolna küldeni......
2009. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
igen tisztában vagyunk. és te tisztában vagy egy esetleges abortusz meddővé tevő következményeivel? akkor használj csak gumit egy fél életen át vagy ami jólesik ha nem akarsz gyereket, mi maradunk a tabinál.
2009. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ennyi.

a mai fogamzásgátlókban rendkívül kevés a hormon, semmit nem árt senkinek.

dohányozni nem ajánlatos mellette 30 év felett mert trombózisveszély alakulhat ki.

inkább szedem ezt, és 100%osan élvezhetem a szexet, érezhetem a páromat, és nem kell aggódnom hogy kiszakad, lecsúszik stb.

2009. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

most mééééééér kellett lepontozni, amit írtam azt cinikusnak, irónikusnak szántam.

énis szedek tablettát, márvagy 7 éve.

2009. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!