Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevállaljak egy esetleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljak egy esetleges terhességet, vagy ne szexeljek soha többé? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tüdőembóliám volt, így tilos a tabletta és a gyűrű.

Nem szültem, szóval spirál kilőve, na meg nem is valami barátságos, hogy a méhemben van valami idegen tárgy..

Pesszáriumot nem ajánlotta a doki, mert 12 évesen volt méhszájsebem, és emellett kiújulhatna..

Pharmatex + megszakítás + naptármódszer nem játszik, még együtt sem. Így lettem terhes a 2. ilyen védekezéses hónapban.


Na most akkor szerintetek? Bevállaljak még 1 terhességet + abortuszt, vagy mi legyen?


2012. aug. 12. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gumiról hallottál már?
2012. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, de az sem jó, mert allergiás vagyok rá. Próbáltunk egy csomó márkát, latexmenteset is, de egyik sem jó. Kirepedezik a hüvelyem fala, vérzik, fáj. És nem azzal van a gond, hogy ne lennék síkos. Sajnos rossz bőröm van és egy csomó dologra allergiás vagyok.


Ezt kihagytam a kérdésből, mert olyan egyértelmű már nekem, hogy ez nem jó.. :(

2012. aug. 12. 20:32
 3/21 A kérdező kommentje:
Illetve azt kihagytam az előző kommentből, hogy a rossz bőröm miatt sok helyen ekcémás vagyok, és a gumitól kijön a hüvelyemben is...
2012. aug. 12. 20:33
 4/21 anonim ***** válasza:

szóval időben felfedezték nálad h volt egy vérrög a tüdődben avagy az érrendszeredben?


Mert ez nem vicc, mert ha tüdőembólia hírtelen jön, akkor az halál. Főleg ha már rózsaszín hab jön a szádból, akkor már nincs azaz isten aki megmentsen.

2012. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tudod gyógyszertár, és antiallergén óvszert kérsz... Wow... direkt allergiásoknak is készítenek gumit.

A spirál nem csak akkor használható ha már szültél... De tény, hogy az idegentárgy benned lenne... Ja és éreznéd is amíg hozzá nem szoksz...

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Najó! Tudod mit?

Menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja mi lenne a legjobb! Ez nem egy hétköznapi kérdsé h gumi vagy nem gumi vagy foggátló.

2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ismertem volna olyan csajt, aki egy csomó mindenre allergiás volt, el sem hinném. Ezt úgy hívják, hogy sz.pás. Nem tudunk rajta segíteni, azt nem mondom, hogy köttesse el magát, mert az azért durva lenne. És nem lehet minden alkalommal esemény utánizni....
2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Végigpróbáltuk a durexet, lifestyles-t, vettünk gyógyszertárból is antiallergént, latexmenteset, vettünk szexshopban is, de egyik sem volt jó.


Apának is volt már tüdőembóliája régen, én erről nem tudtam, így használtam a tablettát. aztán amikor légszomjam volt és köhögtem, ő már gondolta, hogy gáz van, és azonnal hívta a mentőket. Szerencsére közel van a kórház, így gyorsan ideértek meg bevittek. Megműtöttek, azóta szedem a gyógyszert rá.

2012. aug. 12. 20:40
 9/21 A kérdező kommentje:
A nődoki a gyűrűt ajánlotta, de én nem merem bevállalni. Ugyanúgy hormonos...
2012. aug. 12. 20:41
 10/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
45%

antiallergén gumi? már kb antiallergén rasszistát is gyártanak bakker XD akkor gondolom antiallergén óvszert is.


persze a sterilizálás is 1 megoldás..

2012. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!