Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevállaljak egy esetleges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljak egy esetleges terhességet, vagy ne szexeljek soha többé? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tüdőembóliám volt, így tilos a tabletta és a gyűrű.

Nem szültem, szóval spirál kilőve, na meg nem is valami barátságos, hogy a méhemben van valami idegen tárgy..

Pesszáriumot nem ajánlotta a doki, mert 12 évesen volt méhszájsebem, és emellett kiújulhatna..

Pharmatex + megszakítás + naptármódszer nem játszik, még együtt sem. Így lettem terhes a 2. ilyen védekezéses hónapban.


Na most akkor szerintetek? Bevállaljak még 1 terhességet + abortuszt, vagy mi legyen?


2012. aug. 12. 20:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szeretnék majd később gyereket.. :(

De most még csak 19 vagyok, most érettségizek, nagyon nem lenne jó, ha most jönne...

És az sem jó, hogy kézzel-szájjal elégítjük ki egymást a barátommal. 5 hete lassan, hogy abortuszom volt, és hát már eléggé kivagyunk.. :(

2012. aug. 12. 20:47
 12/21 Kleo25 ***** válasza:
Inkább válaszd a gyűrűt vagy a spirált, mer az hogy volt már abortuszod, meg az hogy bevállalj még egyet azt szerintem te sem szeretnéd. Ha a spirált választod akkor legalább egy időre megoldódik a védekezés és nyugodtan szexelhettek. Az abortusz még is csak egy műtét!!
2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Gyűrűt semmiképp. Mi van, ha megint lesz 1 tüdőembóliám, lehet, nem lesz újra ekkora szerencsém..


A spirált nem teszi fel nekem a doki, amíg nem szültem..

2012. aug. 12. 20:58
 14/21 A kérdező kommentje:
Mindegy, inkább szakítok a barátommal, és akkor a probléma megoldva.. Majd ha már tudok gyereket vállalni, akkor keresek valakit...
2012. aug. 12. 20:58
 15/21 anonim ***** válasza:
Menyj el nőgyógyászoz először. Nem ez a megoldás.
2012. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Annyiszor voltam már..

Ő ajánlotta a pharmatexet megszakítással én még hozzávettem a naptármódszert is, hogy biztos legyen, erre tessék, ez lett...

Utoljára a gyűrűt ajánlotta, de nem fogom használni.

2012. aug. 12. 21:20
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen mondod, hogy na, akkor szakítok a barátommal, probléma megoldva, akkor tedd is meg, mert nyilván nem szereted eléggé. Ha majd találsz olyan embert, akiről nem tudsz ilyen könnyen lemondani, akkor és ővele próbáljatok meg valami megoldást kitalálni. Ha szerencséd van, jó sokára lesz ilyen, és akkor már a gyerek se lesz ekkora probléma.
2012. aug. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, van olyan spirál, amit nem szült nők is használhatnak. Ha ennyire ellenzi ezt az orvosod, akkor keress másikat! Akár érdeklődj körbe telefonon több orvosnál, hogy egyáltalán kinél jöhet ez szóba, így elkerülhetsz néhány felesleges kört. Biztos, hogy van megoldás a problémádra..Nem hiszem, hogy minden doki visszautasítaná a kérésedet..
2012. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
17-es, nem, véletlenül sem estem teljesen depresszióba, és ezért gondolom így...
2012. aug. 13. 10:51
 20/21 anonim ***** válasza:
Tényleg menyj el több orvoshoz. Lehet, hogy van aki tud valamilyen megoldást.
2012. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!