Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy 3hónappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 3hónappal azután érzem az eseményutáni tabi hatását, hogy bevettem?

Figyelt kérdés
Miután bevettem meg is jött amikor kellett, azóta is 2szer megjött időben pontosan, de most már egy hete késik és jelét sem érzem, hogy megjönne, csak egy picit talán, pedig mindig tudom egy héttel előtte, hogy megjön. Nem törtétn "baleset" azóta, szóval reménykedem, hogy nem estem teherbe, de ilyen lehet? Vagy van tippetek, hogy tudnám élérni, hogy minél hamarabb megjöjjön?
2012. aug. 12. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudod elérni, hogy hamarabb jöjjön. A stressz is tologathatja a mensest. Ha pici esély is van babára, tesztelj.
2012. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csinálj tesztet vagy menjél el orvoshoz. Egyébként attól hogy megjött attól még lehetsz terhes.. de te tudod.. Nekem a kisfiam is egyetlen egy kifelejtett fogamzásgátló miatt fogant meg és már csak akkor vettem észre hogy terhes vagyok mikor már 4 hónapos terhes voltam mert ugyan ugy megjött :) Nem ijesztgetés képen de szerintem csinálj tesztet!
2012. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!