Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek fogamzásgátló szedése alatt?

Figyelt kérdés
Mminden nap beszedem a gyógyszert,próbálom mindig ugyanabban az időpontban,sosem felejtem el..Csütörtökön fogyott el a gyógyszerem és mindig hétfőn kell megjönnie..hétfőn reggel mikor felkelek egyből meg is jön,ám ma nem..hétvégén együtt voltam a barátommal és mivel megbízunk a gyógyszerben nem használtunk más fajta fogamzásgátló eszközt..Kezdek félni..megvan rá az esély,hogy teherbe estem?
2012. aug. 13. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen meg van rá az esély, ami körülbelül 0,00000001%

Azaz rettentően minimális. Nem kell aggódni. Ha stresszelsz akkor tuti késni fog még egy kicsit...

2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 7 napos szünet alatt is véd, szóval ne parázz.

Simán lehet, hogy ki is marad, az sem baj. Ha 2x kimarad, na az már gond, akkor túlságosan elvékonyította a méhnyálkahártyádat és nincs minek leválnia.


De csinálj egy tesztet, és akkor megnyugodhatsz. :)


Amúgy nagyon kevesen esnek teherbe a tabletta rendszeres szedése mellett.

2012. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi rá az esély, biztos meg fog jönni, néha előfordul hogy csúszik 1-2 napot. Nem is kell mást használnotok, nem azért nem jött meg mert nem védekeztetek a hétvégén, mért is tettétek volna ha gyógyszert szedsz. Ez nem ugy megy hogy bármikor szexelsz terhes leszel.... Ha még pár napig nem jön meg menj orvoshoz mert lehet több oka is lehet.
2012. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 13. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nyugi. Nekem a nőgyógyász elmagyarázta h ez gyógyszer mellett is normális. Bármi befolyásolhatja. Hízás, fogyás, idegesség...... stb

Nem kell megijedni. Az is lehet h most áttevődik másik napra. Nekem majd 2 év után tevődött át hétfőről keddre

2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsi az esélye, de egyik védekezési módszer sem 100%-os. Azért tabletta mellett is előfordul terhesség.

Ha nem jön meg a szünetben, csinálj tesztet.

2012. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem valószínű hogy teherebe esel....amint te is írtad mindig időben beveszed...akkor nagy baj nem lehet ne aggódj!!!
2012. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!