Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már egy levéllel beszedtem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy levéllel beszedtem a yasminelle tablettából. Ma este úgy szeretnénk a barátommal szeretkezni, h. bennem menne el, engedhetem neki? Ha igen, akkor többször is lehet akár?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Egyik legmodernebb fog. gátló, első szemtől véd. Csak ügyesen:)

Egy gyógyszerész

2008. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha mindketten akarjatok mert ne.persze akar tobbszor is.ugy mindkettotoknek joibb lesz ha benned megy el.szerintem enged neki.vigyazz szedj akkor elotte tablettat.es ugy biztonsagos lesz.hajra!!!!!!!!
2008. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan! Ha rendesen szeded, minden nap, akkor nem lehet baj! A lényeg az, hogy a naponta szedett gyógyszer fenntartja a szintet a szervezetben, így a nap folyamán bármikor, akárhányszor szexelhettek!
2008. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!