Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van előjele a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van előjele a megvonásos vérzésnek?

Figyelt kérdés

Most vagyok az 5. tabletta-mentes napon, eddig a 2. napion fájt a derekam, ma reggeltől meg nagyon sok fehérfolyásom van. Ez lehet az előjele? Jó lenne tudni, mert holnap egész nap talpon leszek... :S


Nektek hogy szokott lenni?


2012. aug. 19. 12:42
 1/6 Hole Hunter ***** válasza:

Valszeg vmilyen fertőzést szedtél össze. Menj nőgyógyászhoz!

A jelenségnek nincs köze a gyógyszermentes napokon megjövő menstruációhoz.

2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, biztos fertőzés. Semmi más tünet nincs. Gondoltam, hogy fogok ilyen választ kapni.


Különben a menstruációm előtt is volt néha sok fehérfolyásom.

2012. aug. 19. 12:53
 3/6 A kérdező kommentje:

De mindegy, hagyjuk a kérdést, most már minden utánad író a fertőzést fogja írni. Köszi szépen!!

Gyűlölöm ezt az oldalt, ez volt az utolsó kérdésem.

2012. aug. 19. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló elég buta, kérdező: nekem is szokott fehér folyásom lenni megvonásos előtt. Olyan sok, hogy tisztaságit kell használnom.
2012. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem előtte való nap vannak kisebb görcseim, ahogy most is. Szóval ma vagy holnap nekem megjön.

vki semmit nem érez, vkinek pedig kicsit vannak mellfeszülései. Már én is feltettem ezt a kérdést, és ezek a válaszok voltak. :)

2012. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este még több fehérfolyásom volt, és ma reggelre megjött.. :)
2012. aug. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!