Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hete hogy elkezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CE-Pirate kérdése:

Egy hete hogy elkezdtem szedni a Mirabella fogamzásgátlót. Két kérdésem is lenne. Az egyik az, hogy ez az 1 hét alatt 4kg. ot fogytam. Rendesen eszek, sőt még mozogni se mozgok, ezáltal nem értem, hogy ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem pedig, hogy a fogamzásgátlóhoz muszáj vért csapolni tőlem? Persze anélkül is írt a doki, csak érdekelne, hogy miért jó ha megvizsgálják a vérem..? 20/L

2012. aug. 19. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mer izéééé aztán azéér nemtom.
2012. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor már ketten nem tudjuk
2012. aug. 19. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted még meg erről az orvosod? Mivel én úgy tudom, a fogamzásgátlótól általában híznak az emberek.. az enyémnek a papírjára még oda is van írva, bár én Symiciát szedek.
2012. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nem szedem, de a múltkor valami olyat olvastam, hogy a hajlamosságod a trombózisra, amit ilyenkor vérvétellel néznek. De nem tuti, inkább kérdezd meg az orvost, ő tudhatja csak biztosra:)
2012. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem járok orvoshoz. Ahova be vagyok jelentve,ott egy tuskó doki van,aki nem csinál semmit...Már 3éve nem voltam, eddig mindenre találtam megoldást. Trombózis? Örülök ha aputól nem örököltem, nem hogy most meg kialakuljon.
2012. aug. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

A vizsgálatra azért van szükség, ha esetleg trombózisra vagy májbetegségre utaló jel vagy hajlam van, nem kaphatsz gyógyszert mert az felerősíti.


Én is kérdeznék egyet, mennyibe kerül ez a típusú fogamzásgátló? Köszi :)

2012. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, igaza volt az egyik valaszolonak, a trombozis kialakulasat segiti. Nekem nehany ismerosomnek kis csomok keletkeztek a mehukben, persze sok ev hasznalat utan. Meg jott az idegbetegseg, s abba kellett hagyniuk. Vegulis te tudod mit csinalsz, en nem szednem az tuti. Menj vissza az orvoshoz aki felirta, mi itt nem ertunk szerintem annyira ezekhez a bogyokhoz. Vigyazz magadra!!
2012. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!