Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amióta fogamzásgátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta fogamzásgátlót szedek nem kívánom a szexet. Lehetséges, hogy amiatt?

Figyelt kérdés

kb. 5 hónapja szedem, azóta nem kívánom a szexet, azelőtt ilyen probléma nem volt most viszont olyan nehezen tudom rávenni magamat, ráadásul amikor elkezdjük még a legelején fájdalmas is, de utána már jó. A fogamzásgátló szedése előtt hetente többször is szeretkeztünk a barátommal, most már csak olyan hetente - 2hetente.

17/L


2012. jún. 10. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
aha, igen, a fogamzásgátlók hathatnak úgy, hogy csökken a libidó sajnos :\
2012. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Cserélni kéne gyógyszert!
2012. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy a legelején fájdalmas, az is a gyógyszer mellékhatása lehet?
2012. jún. 10. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
az attól van, hogy nincsenek az izmok eléggé ellazulva és nem avgy elég tág. Nekem sokszor is fájt az első 2-3 lökés egy kicsit mikor nem szedtem fog.gátlót.
2012. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a gyógyszernek sajnos van ilyen "mellékhatása". Az pedig, hogy fáj valószínű attól van, hogy nem vagy annyira ráhangolva, így kevésbé lazulsz el.
2012. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, fajt, nem kivantam, el voltam nelkule. Aztan kb 2 hete ''javult'' meg a dolog, mar a 7. honappal vegeztem.
2012. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a tabletta egyik gyakori mellékhatása a libidócsökkenés.


A fájdalom nem mellékhatás.


Viszont a hüvelyszárazság igen, és amiatt fájhat is.


Nyújtsátok tovább az előjátékot, hogy eléggé benedvesedj!

Használhattok pluszban síkosítót is.


A libidód viszont nem valószínű, hogy visszaáll magától.


Megpróbálkozhatsz másik fajta gyógyszerrel, de ha az se használ, lehet le kell mondanod a tablettás védekezésről.

2012. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A libidó visszaáll magától!!! Én majdnem szakítottam emiatt a párommal, egy évig szedtem, végén már undorodtam a szex gondolatától, abba hagytam a fogamzásgátlót, mintha kicseréltek volna!
2012. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as!


Magától? Neked se magától állt vissza! :D Hanem mert abbahagytad a tablettát.


Igen, ez az egyik módja.

2012. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!