Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogom elkezdeni szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogom elkezdeni szedni a Yasminelle-t és olyan kérdésem lene, hogy ha dohányzok, vagy iszok akkor az hatással lesz rá?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzást nem ajánlják mellé, mert megnő a trombózis veszélye, bár inkább a 40-es korosztály itt a rizikós.

Az ivás nem befolyásolja a hatását, hacsak annyit nem iszol, hogy kihányod...

2009. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok.És nem tudom, hogy letudnám-e tenni a cigit.A társaságomba mindenki csinálja és igy nehéz.De a lényeg, hogy ha kevesebbet cigizek akkor is lehet bajom? (napi 3-4szál)
2009. júl. 23. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te ne cigizz csak azért,mert a társaságodba mindenki csinálja! Nem ettől leszel nagylány!
2009. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem azért csinálom mert mindenki csinálja és nagylány vagyok hanem mert rászoktam és szükségem van rá,de ugy nehéz lenne leszokni ha minden ember aki körülöttem van csinálja.de lécives a kérdésre válaszoljatok
2009. júl. 24. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

magának az alkoholnak nincs hatása a tablettára, a cigi növeli a trombózis kialakulásának lehetőségét.

én 17 vagyok, 2év után tettem le a cigit tavasszal. Szintén úgy szoktam rá, hogy a társaságban mindenki cigizett, de aztán rájöttem, hogy nekem egyáltalán nem jó és letettem. Egy kis akarattal meg lehet csinálni, de ha leteszed és már másnap nyavalyogsz, h mennyire hiányzik, akkor semmi értelme. Ha letetted, akkor annyi volt és kész.

Sok sikert:)

2010. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!