Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi defektet kaptunk :/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi defektet kaptunk :/ Javaslatok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ma kicsit durvábban sexeltünk, és elszakadt a gumi, ami nem tűnt fel, mert elég érdekesen szakadt el... nem is szakadt, inkább kilyukadt. És csak a dolog után vettük észre.

El is mentünk gyorsan gyógyszertárba, vettünk esemény utánit, meg terhességi tesztet.

A kérdéseim azok, hogy most kell aggódnom ? Vagy az esemény utáni tabletta tényleg hat ?

Másik meg az, hogy fogamzás gátlót fog ezután szedni,(Egész hónaposat) és mikor kezdheti el ? A havija most volt 1 hete, varjuk meg a következőt ?

És a tesztet mikor csinálja meg ? A dolog után hány napra?



2012. aug. 20. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

a tabletta tuti, hogy hat, tehát nem leszel apuka :)

a fogamzásgátlót meg én teljesen ellenzem mert megzavarja a hormonokat meg minden, tehát ehhez nem igen tudok javasolni semmit


23/L

2012. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
Erdekes. En epp az ellenkezojet hallottam, az ovszer nem kilyukad, hanem kiszakad es azt lehetetlen nem eszrevenni. Mind1, szerintem mar a csomagban lyukas volt es ugy huztad fel. Nagyon kivancsi vagyok, ha tenyleg szex kozben lyukadt ki, hogy csinaltatok? mar tobb 100 alkalommal hasznaltunk noname (kb 170 forint egy csomag-3darab) es meg egyik sem lyukadt ki. Es hidd el, volt amikor egeszen durvan csinaltuk.
2012. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

ha vettetek esemény utánit akkor többet már úgysem tehettek. az teszi a dolgát. hogy mikor kezdheti ez a gyógyszert azt majd a nőgyógyász megmondja.

a mai teszteket már 5 napra rá meg lehet csinálni de nézzétek meg a használati útmutatót vagy a dobozát, mindig beleírják

2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ne okoskodj, a lány tudja a dolgát, majd elintézi.
2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A menzesz első napján kell elkezdeni szedni a fogamzásgátlót, de ezt a nőgyógyász úgyis elmondja, szóval ebből kiindulva meg kell várni a következő alkalmat, mikor menstruál.

Ennél többet nem tehettek, minthogy bevette az esemény utánit, majd kiderül, de nem sok esélyt látok rá, hogy ne használna, főleg hogy szinte azonnal beszereztétek.

2012. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

igen,tényleg hat az esemény utáni tabletta, nem átverés!

a fogamzásgátlót nőgyógyász fogja felírni, ő mindent el fog mondani a vizsgálat során, amúgy a menzesz 1. napján kell elkezdeni szedni.

a terhességi teszttel meg várjatok 2-3 hetet, bár szerintem fölösleges, ha bevette az esemény utáni tablettát.

2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2ik valaszolo vagyok, elirtam az arat, kb 120 forint/doboz amibe 3 db van
2012. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: hát olyan misszionárius szerű pózban, csak a lábat a derekamnál összekulcsolta. Amúgy Dulex-et használtunk...


A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 20. 21:43
 9/23 anonim ***** válasza:
2ik vagyok, sikositot, nyalat hasznaltatoke, vagy a baratnod nedve volt az egyetlen sikosito?
2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Inkább azt áruld el, hogy melyik gyógyszertárban vettétek az esemény utánit? Azt ugyanis csak nőgyógyász írhatja fel, recept nélkül nem kapható. Úgyhogy ez egy jó kis kamukérdés az óvszer ellenes lobbitól!
2012. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!