Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna bevennem a fogamzásgátló tabletta levelének első tablettáját, én viszont tegnap este vettem be, mert azt hittem kedd van.. összekevertem a napokat, mert úgy van, hogy a hétfői tabletta az utolsó, a keddi az első, én meg hétfőn vettem be az elsőt. Mi fog történni? így most termékeny vagyok?

2012. aug. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nem igazán értem a kérdést de a levélben lévő tabletta teljesen egyforma hatású mind, úgyhogy mindegy hol meg
2012. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz belőle gond, bár én a helyedben kihagynék egy napot (hogy ne boruljon fel a megszokás, és addig kiegészítő védekezést csinálnék.


24/N

2012. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jah, vagy a másik lehetőség, hogy szeded amíg el nem fogy, és a következő levelet már kedden kezded el. De akkor is ajánlott a kiegészítés.


24/N (2-es)

2012. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj, 1 nappal előbb kezdtem, egyáltalán nem gáz, nem kell óvszer.


Előző: bele ne halj már, hogy 1 nappal előrébb csúszott .. Úristen, oda ne rohanjak, még 8 nap szünetet tartanál.. :D Ami a világon a legnagyobb hülyeség, mert teherbe is eshetsz.

2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha az ilyen dolgaimban rend van... És két három alkalmat kibírok ezért cserébe gumival. Bocs érte.


24/N

2012. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belehalnál, ha 1 nappal előrébb csúszna minden.. Jézusom, milyen emberek vannak
2012. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem , nem halnék bele, csak kérdeztem, jobb félni mint megijedni.. nem hiszem hogy jogosan b*szogattok emiatt.. :S
2012. aug. 21. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem téged baszogat, hanem engem, nehogy magadra vedd.

Inkább parázz, minthogy baj legyen.


Nekem meg szívem joga ragaszkodni ahhoz, hogy ha kedden szoktam kezdeni, akkor a továbbiakban is kedden kezdjem. Ebből, abból sem lesz gond.

2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!