Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal le szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal le szeretnénk feküdni, de a fogamzásgátlással nem vagyunk egy véleményen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót nem szedhetek,mivel rendszeresen antibiotikumot kell szednem,ezért megkértem,hogy használjon gumit,de ő persze nem akar..Azt mondja "majd vigyáz".Hallgassak rá?
2012. aug. 21. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne. Használjatok inkább gumit, ne tömd magad gyógyszerrel.
2012. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 okoska31 ***** válasza:
Ne hallgass rá! Nem fog tudni 100%-ban vigyázni, és bár a gumi sem éppen a legmegbízhatóbb, de még mindig jobb, mint a majd "vigyázok".
2012. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne hallgass rá. Vagy gumi vagy nincs szex.
2012. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A vigyáz rád azt jelenti, hogy felhuzza azt a kiba.ott kotont. másképpen nincs szex!!!!
2012. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan, zokniba lábat mosni nah neeeee :D. Én személy szerint utálom a gumit és csak tisztán csinálom de persze én vigyázok is úgy ahogyan kell. Ha ésszel csinálja az ember és figyel magára gond nem lehet :).
2012. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rá! De ezt tudnod kéne...Sose végződik jól az,hogy majd vigyáz... Ne higgy neki. Egyszerűen nem tud vigyázni... Biológiailag képtelenség. Teherbe fogsz esni.

Mindenképp használjatok óvszert.

Lehet olyan hüvelykúpot kapni...amit ha felteszel és elolvad benned akkor az hű de szuper és véd mindentől. Nos...ezt még nem próbáltam,de nem is szeretném. És ha még nem feküdtetek le...akkor neked sem ezzel kéne kezdeni. Én mindenképp ajánlom a gumit. Semmi rossz nincs benne. Lehet már annyi félét kapni,hogy a barátod is jól érzi majd magát nem csak Te.

2012. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már egyáltalán felmerült benned az, hogy hallgass-e rá, úgyis hallgatni fogsz rá. Szerintem meggyőzőbb tud lenni egy személyben, mint itt 10 ezer ember. De van egy nagyon igaz mondás: mindenki a saját kárán tanul.
2012. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És hogy fog vigyázni? Hamarabb veszi ki, mint ahogy elélvezne, vagy mi? Majd beszorul a dákó és ott fog benned maradni, amíg egy orvos le nem amputálja és benned marad örökre!!! ):-)
2012. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A majd "vigyázok" az csak elméleti színten igaz.

Nem kell ahozz benned elmennie, hogy terhes legyél.

Vagy gumi, vagy nincs szex. Ennyi.

És ha már írtad, hogy "hallgassak rá?" akkor hallgatni fogsz rá.

Nem tudom hány éves vagy, de még nem vagy tisztában a teherbeesés lehetőségeiről. Max adok neked 17 évet, de ezzel túloztam!!

2012. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!