Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? A barátommal gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MGH kérdése:

Lehet baj? A barátommal gumi nélkül megszakításos módszerrel védekeztünk (eddig mindig gumival csináltuk, csak most neki nem állt fel vele) és rövid időközönként, de 3szor feküdtünk le egymással az éjszaka folyamán.

Figyelt kérdés
vigyáztunk,úgy tudom, hogy a spermium elpusztul szabad levegőn, tényleg figyelt a barátom. elélvezésnél egyáltalán nem belém élvezett és az előváladék sem érintett elvileg. nem tudom, hogy vegyek-e be esemény utánit...
2012. aug. 15. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érintett ELVILEG? Micsoda biztonság... :D
2012. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél mert bizos ami biztos!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

elpusztul a levegőn? miért, kopoltyúja van vagy mi?


baj nem lesz, csak gyereked lesz ne aggódj

2012. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a faszba érzékeled te azt hogy az előváladék nem éríntett ? már 1-2 percel aktus kezdete előtt jöhet .. Amúgy szerintem így sem olyan nagy az esély de ez kvára nem védekezés.Máskor gumi vagy fogamzásgátló akkor ..
2012. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy tényleg elpusztul a spermium oxigén hatására.Nem rögtön de 1-2 percre rá elpusztul
2012. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Előváladék mindig van, és kimossa a csőből az előző aktus során ott maradt, életképes spermiumokat. Ha nem volt az aktusok között wc-n, akkor van esélyed a terhességre, bár elég minimális. Ha a ciklusod termékeny időszakában vagy (kb a közepe), akkor nem ártana elgondolkozni egy esemény utánin. Ha nagyon az elején vagy nagyon a végén, akkor felesleges, amúgy se lehetnél terhes.
2012. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. A megszakítás nem védekezés,értsétek már meg!
2012. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
nem pusztul el a levegőn kb egy óráig.... Különben nem lennének sperma vizsgálatok sem... Van rá esély hogy gond lehet, de kicsi, neked kell dönteni mi legyen. Máskor meg védekezzetek. Sok gyerek fogant meg már a de kihúzta időbenből....
2012. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vittél már sperma vizsgálatra anyagot? Ezek szerint nem. Mi már igen sajnos. 1 órán belül kell vele beérni, mivel addig életképesek a pohárkában.
2012. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ági8405 válasza:

Ma is tanultam valamit. :)

De a teherbeesés esélye még így is minimális. Kérdés, hogy megéri-e neki oly kicsit is kockáztatni.

2012. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!