Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez az jelenti, hogy megjött?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az jelenti, hogy megjött? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
jún 30.-án jött meg és elkezdtem szedni a Stodette fogamzásgátlót,az 1 levél 9-10-11. szeménél pecsételő vérzésem volt...és júl 20-án szedtem be az utolsó szemet(21.-et) az eslő levélből,(és most 7 napos gyógyszerszünetet tartok),tegnap 1-2 csepp vér jelentkezett,és ma is úgyanúgy 1-2 csepp jön..most ez azt jelenti,hogy megfog jönni? vagy ez már a menzeszem?segítsetek!!17/L
2009. júl. 24. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
háááát....kitudja...sztem csinálj mindent úgy ahogyan eddig, tartsd meg a 7 napos szünetet, aztán kezd a 2. levelet, és ha azután is ilyen fura a menzeszed, akkor menj vissza az orvoshoz.
2009. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! Lehet h mensi, lehet h csak egy kis vérzés! A szervezetednek kell pár hónap míg hozzászokik a hormonokhoz! Az előző helyesen mondta, várd meg a köv hónapot, utána ha így marad akkor doki!

minden jót

19/L

2009. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma jött meg....mikorra fog beállni?nektek mikor állt be?
2009. júl. 25. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!