Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? :$

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? :$

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal kb. egy órán keresztül szeretkeztünk óvszer nélkül...mindig kivette mielőtt elélvezett. De ettől függetlenül még lehetek terhes? Nagyon félek..mert még nem vagyok abban a korban hogy gyerekem legyen..:c

2012. aug. 22. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

igen az vagy.15 perc nagyon sok idő. gratulálok.

mi a francért nem, húztátok fel a gumit?

2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Terhes vagy.
2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
jah bocs negyed órát olvastam.1 óra meg rengeteg ebből esemény utáni lesz..
2012. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy abban a korban akkor miért nem védekeztek?
2012. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 okoska31 ***** válasza:
100%

a kivétel és visszatétel között egyrészt eltelt-e elég idő, amikor a bent maradó kis utózöngék is távoztak, kinyomtátok a farkadból, másrészt megmostátok-e alaposan azelőtt, hogy újra beléd rakta?

ha nem - akkor könnyen lehetsz terhes...

2012. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
van az az izé ami a sperma előtt jön és tisztítja elvileg a dolgokat, na attól is lehetsz :D
2012. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen van rá az esély, jó aggódást a következő napokra amíg meg jön (vagy nem). Remélem ez a kis "nyugodt" időszak jó lecke lesz arra hogy ha most még nem is történt baj máskor legyetek észnél.
2012. aug. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, jó nagy rá az esély. Hány évesek vagytok?
2012. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Szabad kérdeznem, Kedves Kérdező, hogy hány éves vagy?
2012. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Figyelj nem vagyunk sem jósok sem nőgyógyászok, lehetsz de lehet, hogy nem vagy. Hogy megnyugodj vegyél egy terhességi tesztet, korodtól függetlenül megvásárolhatod. Ha még nem szeretnél gyereket védekezzetek, manapság már rengeteg módszer van erre.
2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!