Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ha bevettem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha bevettem egy esemény utánit (70. órában) és utána rá pár órára szexeltünk, de pharmatexxel védekeztünk és még el sem ment belém, lehetek terhes? Nem lehet hogy a két gyógyszer kiüti egymást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a 2 órát már igazán kivárhattad volna az esemény utánival.
2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az esemény utánit is feldugtad magadnak, vagy a pharmatexet szájon át alkalmaztad, akkor biztosan kiütik egymást.
2012. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az esemény utánit szájon át vettem be, a pharmatex pedig hüvelykúp volt
2012. aug. 22. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A két gyógyszer nem üti ki egymást, de lassan kereshetnétek valamit, ami fogamzásgátol. Ez így oroszrulett.
2012. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyunk.. csak most a 72 órás miatt nem szedhetek két hónapig fogamzásgátlót.. :S
2012. aug. 24. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!