Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm egy hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm egy hete késik, nem tudom, van-e esély rá, hogy terhes legyek? Tudom, sokan irkálnak hasonlót, vissza is olvastam jópárat, de jobb, ha leírom a helyzetet.

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hete feküdtem le egy sráccal. Nem védekeztünk, de nem is ment el (ez biztos, eléggé jól ismerem és bízok benne). Ennek ellenére késik a menzeszem. A 3. "vérmentes" napom után már aggódtam nagyon (nekem mindig pontosan jött meg) csináltam tesztet, ami negatív lett. Azóta görcsöl néha a hasam, de konkrétan menzesz még sehol :S Máskor a melleim is fájnak már előtte egy héttel, most semmi. Milyen esélyt láttok a bajra? Lehet, hogy csak paranoiás vagyok? :/
2012. aug. 23. 15:00
 1/9 anonim válasza:
Ha egy hónapot késik az biztos, hogy terhes vagy!!!!!
2012. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel csak késik. Másrészt 2 dolgot ne tegyél:

1) ne bízz pasiban ilyen szempontból, ugyanis még ha ő nem is akar rosszat, akkor is becsúszhat valami

2) ne legyél biztos benne, hogy nem került valami beléd, lehet előváladék, de néha a konkrét ejakuláció előtt is van egy kis "kilövellés".


+1) VÉDEKEZZ!

2012. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a srác kiveszi időben, simán felcsinálhat. Tehát felesleges bizalomról beszélni. Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív menj dokihoz.
2012. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mmano88 ***** válasza:

Ha a teszt negatívat mutat, akkor nem hiszem hogy terhes lennél, de ha továbbra sem jön meg csinálj még egy tesztet, utána meg irány a doki, mert mástól is késhet (pl.ciszta). De mindig védekezz! Nem szívesen paráztatlak, de nekem nemrég volt egy nemkívánt terhességem az előváladéktól..

23N

2012. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet reggeli első vizeletből.

Máskor meg legyen eszed védekezni.

2012. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni ,de megvan rá az esély ,hogy terhes vagy..nagy valószínüséggel.Vegyél még tesztet aztán irány a doki ,és reménykedj,hogy nem agy terhes és ezután MINDIG VÉDEKEZZ!!!24/N
2012. szept. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Terhes vagy?
2012. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eléggé elkalandoztam, így nem jeleztem vissza, de nem lett baj. Jelezném: előváladékban nincs semmi olyan,amitől terhes lennél. Akkor lehet belőle baj, ha a pasi korábban elment,és azóta nem volt wc-n...tehát maradt a "csőben" anyag. Nőgyógyász üzeni az ijesztgetőknek.... :-)
2013. jún. 11. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor játsszál csak vele, előbb-utóbb majd meglepődsz:)
2013. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!