Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miközben szedem a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miközben szedem a fogamzásgátlót nem tud megjönni a menzeszem?

Figyelt kérdés
Félő hogy akkor fog megjönni mikor egy elég fontos randim lesz és hát...értitek. Ha tovább szedem 4-5 nappal akkor nem tud megjönni? és akkor utána ugyanúgy 7 nap szünet aztán meg szedjem be a maradékot és utána 7 nap szünet vagy mindg pontosan 21-et kell beszedni?
2012. aug. 23. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem

(bocs, de már leamortizált az a sok idióta kérdés, nincs kedvem bővebben kifejteni.)

2012. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! hogy ugyan úgy a 21 szemet kell beszedni, vagy a maradékot a levélből?
2012. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit nem?
2012. aug. 23. 18:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tud megjönni a menzeszem vagy baromság amit kérdeztem ? Ha az első, akkor ez biztos ?Miért nem tud ilyenkor megjönni?
2012. aug. 23. 18:07
 5/11 anonim válasza:

Ha azt akarod, hogy "azon a napon" ne legyen meg, akkor ezt kell tenned:

Szedd be a két csomagot egymás után szünet nélkül. Tehát 21+21 tabit fogsz bevenni, azután lesz csak 7 napos gyógyszerszünet. Ekkor a két csomag szedése alatt nem fog megjönni, max pecsételő vérzés lehet. A gyógyszerszünet alatt fogsz legközelebb menstruálni.


Olyan semmiképp ne csinálj h 4-5 nappal növeled meg a tabiszedést vagy lehagysz a végéből, ekkor csökken a hatása.


A 2 csomag egyben beszedése csak alkalmanként javasolt.

2012. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kezd el egyből szedni a kövi hónapot. és majd csak ha befejezted akkor hagyj 7nap szünetet.
2012. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi...bár ez nem hangzik túl egészségesnek :S...lehet inkább hagyom h megjöjjön :/
2012. aug. 23. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
olyat nem lehet h beszedsz 4-5 szemet a levélből majd szünetet tartasz, vagy beszeded mind a 21et vagy inkább ne tologasd mert összekavarsz mindent
2012. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem jön meg, ha tovább szeded, mert az nem is menzesz.

Alapvetően a tabletta a saját ciklusodat kikapcsolja.

Folyamatosan adagolod a hormont, ami fenntartja a méhnyálkahártyát, nem engedi leválni. Mikor 7 na szünetet tartasz, akkor nem viszel be hormont, így lecsökken a hormonszint, a szervezeted pedig úgy reagál rá, hogy leválik a méhnyálkahártya.

Ezért nevezik megvonásos vérzésnek. Mert a tabletta megvonása idézi elő.

Ha a levél közepén hagynád abba, akkor ár napra rá megjönne.

Ha tovább szeded, akkor meg nem jön meg. De pecsételő vérzés előfordulhat, mert a szervezet nem mindig tolerálja a tologatást.

Egy randi miatt nem kellene ezzel szórakozni.

2012. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi h kifejtetted! Igen, igazad van én is átgondoltam jobban és rájöttem hogy nem játszadozom inkább a szervezetemmel.Meg amúgy is ahogy számolom akkor kb a harmadik napja lesz meg a menzeszem kb szal akkor már nem vészes.
2012. aug. 23. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!