Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A hüvelygyűrűtől vérzek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvelygyűrűtől vérzek vagy a szex miatt?

Figyelt kérdés

Szerdán este kellett feltennem a 2. gyűrűmet. Addig teljesen elmúlt a vérzésem.

Tegnap szeretkeztem a barátommal 2x délután, és szex után eléggé fájt az alhasam, kicsit durvák voltunk.

Ma reggel barnás-nyúlós folyásom volt, mostanra már szinte elmúlt.


Ez a gyűrűtől lehet vagy a szex miatt? Az első gyűrűmnél semmilyen mellékhatás, különös folyás, vérzés nem volt.


2012. aug. 24. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel durván csináltátok, lehet, hogy egy kicsit felsértette a hüvelyed.
2012. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én még csak az első gyűrűnél tartok, de az egyébként 3-4 napos vérzésem 7-8 napig tartott, és a vége olyan volt, amiről te is írsz.

Szerintem beáll majd 3-4 gyűrűs időszak után, de egyszeri, kis mennyiségű vérzés amúgy sem szokott gond lenni.

2012. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én kb. fél évig használtam a gyűrűt és folyamatosan volt ilyen barnás "vérezgetésem". Elmúlt aztán megint előjött. Nekem a nőgyógyászom nagyon erőltette a gyűrűt. De végül elmentem egy másik dokihoz. Ő azt mondta, hogy valószínűleg nem megfelelő hormonszintet tart fenn a nuvaring, úgyhogy visszatértem Lindynetthez. Azóta minden rendben. De biztos kell valamennyi idő, amíg "megszokja" a szervezet és beáll a hormonszint.
2012. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem a tabletták nem jöttek be, sok mellékhatásuk volt, ennek meg az 1. gyűrűnél semmi.

Még vérezgetés sem.

Most viszont normális piros nyálkás vér, remélem azért véd.. :SS

2012. aug. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!