Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűt használók! Ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűt használók! Ti is tapasztaltatok erősebb folyást a gyűrű használatától?

Figyelt kérdés
Mindig volt folyásom, több orvosnál is voltam, sosem állapítottak meg semmi fertőzést, azt mondták, ez alkati, törődjek bele, így jártam. Viszont mióta a gyűrűt használom, még erősebb lett ez a folyásom, naponta többször kell tisztasági betétet cserélnem. Viszont továbbra sem bűzös, nem viszket, ugyanolyan mint volt. És a három hetes használat alatt hetente változik az állaga, és mindig ugyanúgy. Olyan, mintha ilyen ciklikus lenne. Még nem voltam az orvosnál és nem is hívtam emiatt, de nemsoká mennem kell méhnyakrák szűrésre, akkor majd ezt is megemlítem neki, és vetetek újból mintát kivizsgálásra. Csak addig is érdekelne, hogy más tapasztalt-e ilyet.
2012. aug. 24. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem tapasztaltam 17/f
2012. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, most, hogy így mondod, nekem is több lett - pedig nekem előtte kevés volt.

Mindenesetre tud a folyás mennyisége nőni normonálisan, mert koraterhesen mindig tocsogtam, a tisztasági betét nem is volt elég.

2012. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, fantasztikus vagy, csak így tovább...


Második válaszoló, neked köszönöm, ez most kicsit megnyugtatott. Bár elég idegesítő, hogy nem tudok egy napot betét nélkül tölteni, és sokszor olyan erősen folyik ki belőlem, hogy hirtelen azt hiszem, hogy megjött. De úgy látszik, ehhez hozzá kell szoknom... :(

2012. aug. 25. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy picivel lett több, bár amúgy sem volt erős.
2012. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az állaga változik, akkor ez a természetes méhnyakváladék. Az állaga azért változik, hogy peteérés idején megkönnyítse a spermiumok bejutását.


Ez így nekem furcsa, hiszen elvileg a gyűrű is úgy működik, mint a gyógyszer, elvileg nem lenne szabad ciklusodnak lenni, így a méhnyakváladék sem változhat...


Én a helyedben szereznék be a biztonság kedvéért ovulációs tesztet...


Viszont ha nincs szaga, nincs viszketés, és a doki kenet alapján azt mondta, nem fertőzés, hanem alkati... akkor max annyit tudsz tenni, hogy kikéred másik doki véleményét is, és ha ő is ezt mondja, akkor elfogadod.

2012. aug. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már több dokinál voltam ezzel, de az még a gyűrű előtt volt. Valóban nem lehet méhnyakváladék, mert nincs ciklusom, csak ez a "műciklus". Ovulációs tesztet miért javasoltad? Terhes nem lehetek, már régóta használom a gyűrűt, és azóta ugyanúgy működik nálam hónapról hónapra a folyás. Ha ovulálnék, vagy teherbe estem volna, már lett volna ideje kiderülni... :)
2012. aug. 25. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!