Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló gyűrű használa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló gyűrű használata alatt mekkora a valószínűsége a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A Pearl-index alapján az egyik legbízhatóbb fogamzásgátlási mód (a tablettával azonos, vagy még biztonságosabb). Szóval megfelelő használat mellett nagyon-nagyon kicsi a teherbeesés valószínűsége.
2012. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Nuvaring gyűrűt használtam majd egy évig,és nem estem mellette teherbe.

Sokkal jobb,mint a bogyó,mert nem kell szedned mindennap,csak felhelyezed és a 21. napon kiszeded. (ugyanúgy mintha bogyót szednél,21 napon szeded be az utolsót).

Mivel nem a véráramban szívódik fel,ha hánysz vagy megy a hasad,bármiféle gyógyszert szedsz,nem üti ki,nem hat rá.Ha hüvelybe való tablettát,gélt vagy bármiféle gyógyszert kell használni,akkor inkább kérdezd meg előtte a nőgyógyászt,hogy nem e okoz gondot a fogamzásgátlásban.

Én akárhányszor használtam bármit,semmi gondom nem volt.

Ha alkoholt iszol,az sem hat rá.


A gyűrűt amilyen mélyre csak lehet,fel kell helyezni.Időnként nem árt ellenőrizni,hogy a helyén van e,ha zavar,akkor próbáld meg beljebb nyomni.Arra vigyázni kell,hogy el ne törjön.


A többit a betegtájékoztatóban el tudod olvasni :)

2012. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal biztonságosabb, mint a bogyó, hiszen nincs rá hatással a hányás, hasmenés, stb.


Csak tényleg jól fel kell helyezni, és akkor nem csúszik ki. Mondjuk én pár évnyi gyűrűhasználattal a hátam mögött is ellenőrzöm naponta. :)

2012. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 3. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!