Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alkalomra ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomra ajánlotok fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Már elég hosszú ideje vagyunk a barátommal,de még nem feküdtünk le. Akárhányszor próbálkoztunk, nekem mindig nagyon fájt, ha csak az ujját dugja be akkor is. Ezért eléggé vonakodok a dologtól, egyfolytában csak kudarc ér. A gumitól nagyon idegenkedek, felirathatok első alkalomra tablettát? Még nőgyógyásznál sem jártam, az az igazság..
2009. júl. 25. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elsődleges probléma itt nem a tabletta, hanem az, hogy valószínűleg nem vagy eléggé felizgulva, hosszasabb előjátékra van szükség - mennyit szokott foglalkozni Veled a petting során? Eleinte jobb, ha nagyrészt Rólad szól a dolog, tehát ő izgasson többet Téged, mint fordítva. Azt javaslom, ne a hüvelyedbe próbálja az ujját vagy a farkát bedugni, hanem -kellő bevezető után - kézzel vagy, ami még jobb, nyelvvel izgassa a csiklódat, és utána próbálkozzon óvatosan lejjebb, de még mindig nem bedugni az ujját, hanem simogassa a hüvelybemeneted. Eg yidő után biztos befogadóbb lesz a hüvelyed - még ha nem is az első alkalommal, de nem kell sietni sehova! :)


Ha nem akarsz óvszerrel védekezni, menj el nőgyógyászhoz, de ragaszkodj az APC rezisztencia (vér)vizsgálathoz. Mondd azt, hogy volt trombózis a családban, ha akkor se írják ki, akkor keress akár eg ymagánnőgyógyászt, aki elintézi. Ugyanis vannak, akik érzékenyek a tablettára, csak ezt előre nem szűrik, én is megszívtam 19 évesen. Ne akarj 16 évesen (vagy mennyi vagy?) trombózist kapni. Én inkább a kotont ajánlanám, van egészen vékony, síkosított is.

2009. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nedvesség... ez hiányzik a dologból. izgasson tovább, te pedig ha már tocsogj csak akkor hatoljon beléd. nem kell tabi.
2009. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, amúgy nekem a Yadine vált be..Semmi bajom nincs tőle és igen alacsony a hormontartalma, csak a mellem nőtt..:-)
2009. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!