Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladék került belém,...

Előváladék került belém, utána megjött normálisan első 3napba nagyon sok volt mint szokott, most szédülök és lázam van. Van hozzá köze?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam,38fokos lázam van és szédülök is picit :S Teszteljek vagy felesleges?
2010. jan. 17. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de megnyugtatásképp tesztelhetsz, nem kerül sok pénzbe.
2010. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és most picit fáj a mellem ami akkor szokott ha megvan,de már elmúlt és még mindig fáj.
2010. jan. 17. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökmindegy. Durván hangzik, de ez az igazság: a nők hajlamosak beképzelni a tüneteket, akár nagyon akarnak babát, akár nem. Ráadásul ahány nő, annyiféle tünet.


A terhestünetek csak akkor utalnak terhességre, ha tényleg terhes vagy, ezt azonban csak egy teszt fogja tudni megmondani.

2010. jan. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,ez csak megfázás.Ha terhes lennél,éreznéd rtendesen a tüneteket.Például a nagy fáradtságot,vagy hányingert.A kis enyhe bebeszélem magamnak tünetek,amiket te is érzel,nyomában sem ér az igazi terhes tüneteknek.Én az elmaradt menstruációkor éreztem,hogy terhes vagyok.Teszt előtt.Ezek teljesen más,és erősebb tünetek voltak,mint az azelőtti hónapokban.Mikor reggel hányással kezdtem a napot.Már azt akartam,hogy múljon el,csak lenne már vége.Pedig nagyon akartam gyereket,de én nagyon rosszul viseltem a tüneteimet.
2010. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!