Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottam, hogy a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam, hogy a fogamzásgátló tabletta csökkenti a nők szexuális étvágyát. Mióta szedem, már én sem kívánom annyira a szexet és úgy gondolom nem tesz jót a párkapcsolatunknak. Mit tehetek, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán tapasztalta ezt más is, vagy csak nálam lehet gubanc?
2009. júl. 26. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

semmi alapja sincs ennek. Ez a placebó hatás tipikus esete. Mikor egy cukorkát kapsz a depressziódra, mert elhiszed hogy ez rendbe rak, és lám eltűnik a depresszió.

Én évek óta szedek fogamzásgátlót,de ilyet nem tapasztaltam.

És nem is olvastam sehol ilyet, és orvostól hallottam, pedig kórházban dolgozom.

2009. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én akkor kezdtem elgondolkodni ezen, mikor a fogamzásgátló szedését abbahagytam, és valóban nagyon sokszor kívántam, naponta volt olyan is, hogy többször. Azelőtt ilyen érzésem ritkán volt. Most újra elkezdtem szedni és újra leállt a dolog. Akkor kezdtem ezen gondolkodni, hogy vajon van tényleg alapja, mert addig nem érdekelt a dolog.
2009. júl. 26. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtam olvass utána, akár neten is, de mondom, ha ha megkérdezel egy dokit ő mindent el fog neked mondani. És nyugodtan merj kérdezni, azért vannak :)
2009. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is csökkent a nemi vágy, de idővel a barátomnak sikerült visszahoznia. :) Őt kívántam ha ottvolt mellettem. :P Próbálj meg fantáziálgatni, szeretgesd a barátodat, attól majd megjön a kedved. De semmiképp se problémázz ezen, mert annál rosszabb lesz.
2009. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom én miota szedem pont hogy jobban kívánom ,alig várom hogy gumi nélkül betegye:)
2009. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eztmár eccer énis bemeséltem magamnak. szedtem-szedtem, majd olvastam vhol h csökkenti, és aztán nekemis elkezdett csökkeni....majd rájöttem h ez nem stimmel, mert gyanus h csak a tabletta szedése után 3 évvel csökkent, mikor erről olvastam, így gyorsan kimeséltem magamnak, és azóta minden rendbe jött
2009. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van ilyen mellékhatása, olvastam a tájékoztatóban de a bemesélős dolog szerintem logikusabb. de nálam érdekesmód pont az ellenkezője jött elő, én eddig csak heti egyszer-kétszer kívántam, most heti négynél tartok és még mindig kívánom.
2009. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!