Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom azt mondta nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta nekem hogy ha úgy szexelünk hogy nekem megvan akkor nem lehetek terhes ha bennem megy el. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
pedig van rá esély. kicsi, de van. én nem kockáztatnék a helyedben.
2009. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
BÁRMIKOR lehetsz terhes. Spontán is lehet peteérésed, nem érdemes kockáztatni.
2009. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Ne higgy neki!Valóban rendkívül kevés esély van rá, de fordult már elő, hogy meddőnek hitt nőnek a menstruációja valamelyik napján volt a termékeny napja és így sikerült neki teherbe esnie. Ízisz
2009. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Menses alatt is terhes lehetsz, sőt a fertőzés veszély is nagyobb, mert ilyenkor nyitva van a méhszáj. Ha csak a fogamzásgátlás miatt akarjátok ilyenkor, akkor nem érdemes rizikót vállalni. Ha akkora a vágyatok, hogy nem birjátok ki ezt a pár napot, akkor óvszerrel, kíméletesen és olyan körülmények között, hogy ne kenjetek össze mindent.
2009. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Terhes lehetsz, de alig van rá esély. Én 3 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal, és még egyszer sem estem teherbe és nem szedtem össze semmi fertőzést. Pedig mi is szoktuk menzesz alatt csinálni. Persze ez is emberfüggő gondolom, ki milyen könnyen esik teherbe...
2009. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ott is hagyhatod a fenébe. aki ennyire foglalkozik azzal hogy esetleg teherbe esel. csak azzal foglalkozik hogy megtömhessen. ha véletlen teherbe esnél az se érdekelné, neki jó volt...


nagyon "komoly" fickó lehet.

2009. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy vannak akiknek ilyenkor fájdalmas a közösülés, mert érzékenyebb a hüvely, de az ellentétjét is hallottam. Nem véletlenül találta ki ezt a természet, legalább van néhány nap, amikor pihen az ölünk:)
2009. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!