Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek sikerült legyőznie a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült legyőznie a gumitól való félelmét? A baratom nem birja, ahogy felmegy a gumi, lelankad neki. akkor is ha régóta nem szexeltünk. Mert ha nem szexelünk, akkor kiveri, mondván, h az rossz a pasiknak ha áll.

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Az első felébe nem tudok beleszólni viszont a másodikat azt megerősítem.....tényleg nagyon kellemetlen amikor egy puszitól öleléstől csóktól feláll...
2011. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Védekezzetek akkor máshogy! Vagy keressetek vékonyabb anyagú gumit, annyi félét gyártanak ma már...

Igen, elég rossz, ha csak úgy áll, így a második részével abszolút egyet kell, h értsek!


F29

2011. aug. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
védekezzetek gyógyszerrel a gumi am is sz.r
2011. aug. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
tablettát nem szedhetek. eddig megszakitással védekeztünk, de az nem a legjobb. hasznaltunk legtöbbször pharmatexet is, de van h elragadott a hév.. és nem volt pharmatex se. ez nem a legjobb nekunk, nekem az óvszer lenne a legbiztosabb, de nem birja. ha kiirtam valamilyen kérdést ezzel kapcs., akkor rögtön jött a támadás, h gyerekgyilkos, felelőtlen idióta vagyok, blablabla.. meg h ha nincs gumi, nincs szex, de akkor mit csinaljak? ezt igy mégse mondhatom..
2011. aug. 9. 11:29
 5/28 A kérdező kommentje:
trombózishajlamom van, nem szedhetek tablettát!!
2011. aug. 9. 11:29
 6/28 anonim ***** válasza:
Semmilyen tablettát nem szedhetsz? Azokból is elég sok féle van. Ha nem, akkor viszont kénytelen lesz a barátod megbarátkozni a gumival. Próbáljatok ki többfélét, "gyakoroljatok".
2011. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
pfff hát én biztos nem lennék együtt olyan lánnyal akit életem végéig csak gumiban dughatok
2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
sajnos, nem.. marad a pharmatex meg a megszakitás. de h gyakoroljon? kivánjuk egymást, meg minden, és akkor szenvedjen a gumival? aztan ha rágörcsül, lehet h nem is fog felállni aztán. erre kérek ötleteket.
2011. aug. 9. 11:32
 9/28 A kérdező kommentje:
utolsó, ok, akkor mi a megoldás?
2011. aug. 9. 11:34
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sikerült legyőznöm. Nekem úgy sikerült, hogy párszor felhelyeztem óvszert és úgy maszturbáltam. Nekem ez működött. A másik részt meg csak megerősíteni tudom, sz*r ha legkisebb dolog miatt is feláll (nekem már attól is feláll, ha meglátok egy csajt rövidnadrágban, mert nincsen nőm egyáltalán. Még alkalmit sem tudok felszedni) 18/F
2011. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!