Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után le szoktátok ellenőr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után le szoktátok ellenőrizni az óvszert, hogy lyukas-e?

Figyelt kérdés

pl. felfújjátok, vízzel teleengeditek stb.

Mert itt olvastam néhány válasznál, hogy vki szokta.


2009. júl. 26. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Genyós kotont nem fogok neked fújkálni már ne is haragudj meg
2009. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem haragszom, mi sem szoktuk!:D csak csodálkoztam, hoyg vki megteszi ezeket
2009. júl. 26. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

ezt nnem értem, hát ha egyszer lenyeljük a srác izéjét ugye, akkor miért ne fújkálnánk ? :)

amúgy meg nem

2009. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Persze a csajom felfújja aztán eltesszük három hétre , hogy ereszt e?
2009. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
első válaszadó vagyok, én felhelyezés előtt szoktam fújni utána már nem közben meg nem vadulok mert akk tuti kiszakad
2009. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy csomót kötök a végére és erősen a spermazsák felé préselem az óvszerben a benne lévő cuccot.
2009. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, mindig.

amikor a barátom zsepivel leveszi magáról, akkor gumi tartalmát a spermazsák felé 'nyomja', és ha nem lyukas, akkor nyilvánvalóan nem ereszt.

2009. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem pont utána, hanem kicsivel később, illúzióromboló tud lenni, hogy egyből a kotont engedem a csapra...
2009. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
mindenki itt fújjog, mint valami szaros óvodás... az hogy benyeli a cuccotokat aztán lesmárol, nem gusztustalan? pedig a saját érdeketekben kell megnézni és csak így lehet célravezetően ellenőrizni.
2009. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen... egy normális ellenőrzés nem más mint annyi, hogy miután zsepivel leveszi párom fogjuk és megnyomjuk a végét... jön belőle? Nem. Akkor minden rendben, ennyi.
2009. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!