Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mirena spirált szoktátok...

Mirena spirált szoktátok magatoknak ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a téjékotatóban azt olvastam hogy időnként újjal tapintsuk ki a zsinórt hogy minden rendben legyen. Hát Én ma néztem de nem éreztem.!? Most rohanjak dokihoz, vagy ez normális. 1,5 hónapja tetettem fel azóta vérezgetek unom is már. :(
2011. máj. 17. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

a 6.bekezdésben azt írja,hogy 3 hónapig lehet pecsételő vérzés.

Majd holnap is nézd meg a szálat,ha már nem leszel ideges.De szerintem nincs vele gond.

2011. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 12 hétig véreztem és jól fel kell nyúlni,az méhszájig ott lehet érezni a 2 damilt,bár ha rövidre vágta doki,akkor nem érzed...az enyém hosszúra van hagyva
2011. máj. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy erzed. A baratnom peldaul panaszkodott, hogy zavarta ot is, mert hosszura volt hagyva es a ferjenek sem tetszett.

Felhelyezes utan 8 hettel ment kontrollra. (Altalaban kerik az orvosok, neked nem kell menned?)

Mondta a dokinak es o rovidre vagta annyira, hogy ne logjon ki a mehszajbol. Elvileg egyaltalan nem lehet erezni es a doki azt mondta, hogy lehet igy csinalni, nem fog elveszni, le tudjak mar venni es a nyolc het alatt beilleszkedett annyira, hogy elmozdulni sem fog.

2011. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem tavaly szeptemberben tették föl 6hétig pecsételgetés volt,szoptattam is.majd a kontrollon rövidebbre vágattam,mert zavart minket,aztán olyan jól sikerült a vágás,hogy a fél éves kontrollon(ami amiatt kellett,mert nem akart megjönni,akkor hagytam abba a szoptatást) már nem is érezte a zsinórokat,csinált egy UH és azt mondta jó helyen van...még nem tudja hogy szedi le,de mondtam,van 4 és fél éve hogy rájöjjön :-)

Érdekes,most menstruációkor éreztem a zsinórt...

2011. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!