Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőmmel együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel együtt fürödtünk, és a kádban "szórakoztunk" én meg elélveztem, de konkrét aktus nem volt, akkor ugye nem eshet teherbe a csaj? Csak nyugtassatok meg. Mivel nem hatoltam be, ezért gondolom nem, de biztos ami biztos megkérdezem.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

biztos, hogy nem

a spermák nem úszóbajnokok.. de ha mégis azok akkor se hiszem, hogy a hüvely vonzaná őket, hogy arra ússzanak :DDDDD

2009. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

ne hülyítsd már szegéynt, persze hogy lehet terhes

felelőtlenek vagytok, legközelebb csak gumiban fürödj

2009. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyugi,nem lehet terhes.A spermak a vizben elpusztulnak:)
2009. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
nagyon fontos lehet neked, ha csak így hogy "a csaj".... nem lehet terhes, de ez inkább az ő szerencséje, nem a tiéd.
2009. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"persze hogy terhes lehet, legközelebb gumiba fürödj!" neked elment az eszed? hát kisanyám ha ijen okos vagy probáld ki... biztos jo' lesz...


na lényeg: ha már fürödtetek, és ha az kádban történt, és jol csináltátok, akkor vmien tusfürdö v 'vegyszer' volt a vizben... a kis spermák nem lovagi szerkóban(páncélban) usznak befelé:D szerencsére... nekem/nekünk is volt ien, de miután mondta barátom h hát volt a vizben tusfürdö...

szoval h kádban fürödtetek jó kis szappanos vizben, és te elmentél de utánna még fojtatad barátnödnek, nemhiszem h lehetne baj... nyugi:D

2009. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a vizben epphogy gyorsabban vonulnak a kisfickok,persze a nem túl forroban,40fok felett meghalnak.
2009. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek, de 2 dolog:

1., ez a fontosabb: igenis nagyon fontos nekem a CSAJ, nem azért írtam így mert nem fontos, hanem mert hosszabban nem fért volna ki.

2., miután én elmentem, nem folytattam neki (pontosabban akkor én nem csináltam egész idő alatt semmit, ő "kényeztetett"), csak kicsit még ázalogtunk és aztán mentünk ki.....

2009. júl. 31. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor mondom, hogyha van spermium, ami még ezt is túléli, akkor bánom is én, szülessen meg, mert akkor alsó hangon is Superman lesz az én gyerekem! :P
2014. szept. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!