Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fog. Gátló szedésekor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog. Gátló szedésekor az előző 3-4 szemhez kell viszonyítani az időt, vagy úgy általában?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4-5 szemnél nekem a szedés ideje este 10re tolódott, azelőtt 7-8 körül este vettem be. Tegnap este 10kor nem vettem be, mert lefelejtettem, csak ma reggel 5kor, szóval 7óra késéssel. De ha jól tudom ez még nem gond, mert ugye 12 órán belül van Szóval jól gondolom, hogy az utolsó pár szemhez kell viszonyítani,vagy rosszul számolok? Ugye nem okozhat problémát? Legközelebb természetesen jobban figyelek majd, ez az első eset, már több, mint egy éve szedem. Köszi előre is, és bocsi, ha hülyeséget kérdezek....
2009. júl. 27. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
elvileg nem lehet gond,szedd ma is,és továbbra is este 8-10 körül,a nagyobb eltérés jobb ha nem gyakori,hiába belefér a 12órába,az viszont semmit nem számit,ha egyik nap 7kor,másik nap 9kor veszed be,aztán megint 1-2 óra eltérés
2009. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!