Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix tabletta szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix tabletta szedésekor milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok?

Figyelt kérdés
én csak 2 hete szedem.Nagyon fáradt vagyok mindig, a szexuális étvágyamat teljesen lecsökkentette a semmire :S. előtte minden nap kivántam a szexet, most már másfél hete semmi. ingerültebb vagyok.rossz közérzet. el fog múlni, hozzá kell szoknia a szervezetemnek? most kezdtem szedni. 18/L
2011. szept. 23. 17:12
 1/6 anonim válasza:

Én is szedem de szerinem mint minden más iyen jellegű tablettánál ez változó,biztosat nem lehet mondani.

Én kb 2 kilót híztam,de azóta semmit ,és nekem is az elején nem volt annyira kedvem de biztos csak a hormonok miatt szóval no para. :D

2011. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a betegtájékoztatóban minden lehetséges mellékhatás fel van sorolva - viszont ez a tabletta nem fogamzásgátló készítmény, az csak a "mellékhatása" - ha hormonproblémára kaptad, akkor is van más alternatíva, ha simán csak fogamzásgátlónak, akkor meg válts orvost
2011. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy fogamzásgátlót szeretnék iratni. Szerintem meg kellett csak szoknia a szervezetemnek, mert ma már minden jó, és tegnap sem éreztem, ez 5 napig tartott. az orvos azt mondta, hogy felirja ezt és a pattanásaimat is eltünteti,mert nagyon nem vagyok pattanásos, de azért van.
2011. szept. 24. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a bőrömön semmit sem segített, sőt! A fejem folyamatosan fájt és ráadásnak még a tejem is újból beindult tőle, utána szedhettem arra is gyógyszert. :( Szóval, nekem nem vált be, bár én hormonzavar miatt szedtem és nem fogamzásgátlóként. Elméletileg 6 hónapig kellett volna szednem, de a doki 2 hónap után leállított.

2011. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éve szedem, a bőröm nagyon szép lett tőle.
2011. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 astrag81 válasza:
A fogamzásgátló hatása, csak egy mellékhatása a tabinak. Igazából nem tudom mire jó...rengeteg a mellékhatása is....válts controvul-ra, a bnőmnek bevált.....
2012. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!