Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi legyen? Menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés

A barátommal lefeküdtem tegnap előtt, és a bnőm adott egy gyógyszert, hogy ha már a pasin vagyok vegyem be. De mivel nem én voltam a barátomon, ezért ő vette be. Nagyon félek, hogy terhes lehetek, ugyanis a barátom elment. Viszont közben megszakítással védekeztünk. Mennyi az esélye hogy teherbe fogok esni? Menjek el orvoshoz inkább? Anyukámnak is szóljak?

17 éves lány vagyok..

Szeretném, ha segítenétek, minthogy leszóljatok, vagy valami. Nagyon kétségbe vagyok esve.

:(


2009. júl. 27. 15:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
HAHAHA! Jó vicc!Jót röhögtem! XD
2009. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Ne már ...a pasid vette be a gyszert..17 évesen nem gondoltad,hogy ha alattad van ha feletted ezt nem neki kéne bevenni?Igen lehetsz terhes...irány a nőgyógyász.
2009. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
és ott mit fognak velem csinálni? anyukámnak is kell szóljak?
2009. júl. 27. 15:45
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Nemár, te ezt elhitted? XD
2009. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
juj!!!!!! hát eze nagyon kacagtam:)) nem annak kell bevenni aki éppen felűl van ha még lényegét sem tudjátok se te se a barátod a dolgoknak minek szexelsz. amúgy simán lehetsz akár terhes is hiszen az előváladék is sperma és ugyan úgy aktívak szal izgulj! a barátodmmeg tuti nem lesz terhes!
2009. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

most mi van? ne szórakozzatok már!!

most akkor ne menjek el nőgyógyászhoz?

2009. júl. 27. 15:50
 7/23 anonim ***** válasza:
De igen menj el nőgyógyászhoz, ha a történeted igaz.Megvizsgál, és ha még belefér ad 72 órás/esemény utáni/ tablettát.Anyuddal beszélj, a gyszer nem 2ft!
2009. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg a menszeszed menj dokihoz ő majd megvizsgál .attól nemkell félned nem fáj levetkőzől ésszépen betekint és kész. d máskor legyen több eszetek az előző voltam. bocsánatde nem értelek ha tudod hogy van ilyen oldal és tudzs informálódni mért nem jötél elöbb és kérdezz bátran bármit az sosem szégyen deez nagyon butuska volt.
2009. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és időpontot egyből ad???
2009. júl. 27. 15:52
 10/23 anonim ***** válasza:
látom kétségeid vanank a z orvos hoz menéssel én azt mondom nekd mivel ez már elmúlt 72 órája ne msegiten várd meg a mensi érkezési idejét .d ne agódj ez nem 100 hogy terhes leszel de benne van a pakliban ez is. melyik napodon vol és mennyi napos a ciklusod,? ha ezt leirod megmondom neked 80% biztonságban hogymi várható
2009. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!