Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Két hét után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titoook kérdése:

Mit tegyek? Két hét után megint megjött. Hagyjam abba a tabletta szedését, és menjek el orvoshoz, vagy szedjem tovább, és idővel beáll magától?

Figyelt kérdés
a Belara fogamzásgátlót kb két hete kezdtem el szedni, iletve pontosan május 6.-án. azóta rendszeresen szedem a tablettákat. Mielőtt elkezdtem szedni, volt hogy rendszertelenül jött meg, vagy kimaradt, de beszéltem róla a dokival, azt mondta a tabi rendbe hoz... 8-án múlt el a menszeszem, és tegnap azt vette észre, hogy megjött...illetve barna folyásom volt... szedjem ugyanugy rendszeresen a tabit a 21 napig amig kell, vagy hagyjam abba és menjek el dokihoz? segítsetek, mert ma már nem rendel a nőgyógyászom, és nemtudom be merjem-e venni az esti tabit... előre is köszi a gyors válaszokat!!!
2010. máj. 19. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedd a tabit ÉS menj el a dokihoz.
2010. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szedjed nyugodtan,a menstruáció negyedévente egyébként is változik,ha 6,án kezdted el szedni még nem volt rá ideje hogy beállítsa.kell neki 1-2hónap
2010. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megjött aztán másnap csak barnafolyás?Ez lehet csak közti vérzés, vagy csak pecsételsz inkább.

Egyébként nem sok jó tapasztalat van a Belarával kapcsolatban, de rá is kerestem neked neten egy orvostól:


Köszönöm válaszát Doktor Úr!

Akkor Ön ezek szerint nem javasolja a Belarát? Kérjem az orvosom, hogy írjon fel más fajta gyógyszert? Nagyon szépen köszönöm!



Ilyen és ehhez hasonló okok miatt én már nem írok senkinek Belarát. Én váltanék!



Ha továbbra is fennállna ez akkor válts!

2010. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazából először volt barnás, utána egy pár nap múlva elkezdtem vérezni... és azóta is megvan, és eléggé nem pecsételős... :/ szal gyengébben van meg mint szokott, de azért elég erős, és fáj is, rosszul is vagyok mellette eléggé, ilyenek... :/ egyik ismerősöm elég réd óta szedi a cypromixet, és azt mondja hasonló hormontartalmú és kb fele annyiba is kerül... most, hogy így hallom a Belaráról a véleményeket (köszi hogy utána néztél nekem :) ) szerintetek átváltsak? mármint legközelebb írassam azt a dokival? érdemes egyáltalán a másik két levelet is beszedni(ebből a levélből már csak 4 tabi van) vagy még most kérjem hogy írja föl azt? Mit csináljak?

Jah és köszi az eddigi válaszokat is :)

2010. máj. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!