Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel győzzem mag anyukámat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem mag anyukámat, hogy engedje a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,a barátommal lassan másfél éve vagyunk együtt.Arra gondoltam,hogy áttérek a tablettára.Mikor felhoztam anyukámnak,számomra lehetetlenül reagált rá,és nem tudom ezt vele megbeszélni.Érveltem neki evvel-avval,de nem győztem meg,és lezárta annyival az egészet,hogy nem engedi és kész.Mit tegyek?

2012. szept. 1. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még hozzá.várj 1 évet.akkor már magad dönthetsz
2012. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy ha nem engedi akkor számítson egy unokára xD
2012. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ess teherbe.
2012. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
persze,ha teherbe esek,valószínű sokkal könnyebb lesz a helyzet :)
2012. szept. 1. 16:49
 5/21 anonim ***** válasza:
Anya, nagyon szeretek dugni. És azt is imádom ha az utolsó cseppig belém élveznek. Szóval ha nem akarsz nagymama lenni akkor engedélyezd azt a qrva tablettát.
2012. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd a tablettát, és az anyukádnak mik az ellenérvei?
2012. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

sokkal kényelmesebb lenne,nem paráznék "esetleges" baleseteken,úgy érzem hogy egy másfél éve tartó kapcsolatban sokkal inkább kifizetődőbb is lenne

anyukám ellenérve:csak nem és kész.:)

2012. szept. 1. 16:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, és kérdezd meg, hogy miért nem szeretné.

Egyébként te úgy érzed, tisztában vagy minden előnyével és hátrányával?

2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elsősorban tudd meg, miért ellenzi ennyire...


A lányom csak 13 éves, de az 3-4 év hamar eltelik, amikor szóba fog kerülni.


Én se pártolom a tablettát, el lehet felejteni beszedni, már egy hasmenés során kiürülhet a szervezetből. Így azon leszek, hogy rávezessem majd inkább az implantátumra, abban jobban bízok.


Persze a gyógyszerkölcsönhatásokra gondolom ugyanúgy oda kell figyelni, de legalább az emberi hiba tényezőkből jópárat ki lehet zárni.


A hormonoktól nem tartok, úgyis csak akkor fogom engedni ezt is, ha olyan nőgyógyászhoz megy, aki körültekintően elvégez minden ilyenkor szükséges vizsgálatot.


Én a helyedben leülnék vele beszélgetni ( nem veszekedni), megkérdezném, mi az oka annak, hogy ennyire ellenzi. Elmondanám neki, hogy ennyi idő elteltével nem szeretnék továbbra is óvszert használni, elmondanám az érveimet, és megkérdezném, ő mit javasol.


Ha a hormonkészítményektől fél, akkor max azzal tudod meggyőzni, ha megígéred, rendszeresen eljársz a szükséges vizsgálatokra.


Ha amiatt ellenzi, ami miatt én, akkor meg lehet, támogatni fog egy fogamzásgátló implantátum behelyezésében.


Egy próbát megér. Ha nyugodt hangnemben, érdeklődően közelítesz, túl sok vesztenivalód nincs.

2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok a gyógyszer minden előnyével és hátrányával,már jó ideje járok utána ezeknek a dolgoknak.

köszönöm az utolsó válaszokat,úgy tűnik meg lehet oldani a dolgot teherbe esés nélkül is a dolgot.az első válaszolóknak üzenem,remélem nekik is legalább ennyire segítőkészek lesznek az emberek :)

2012. szept. 1. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!