Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ilyenkor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemakar fogamzásgátlót szedni,énmeg mondtam hogy nemfogok mindig kotonért szaladgálni.Meg unalmas is hogy előjáték közbe jó minden és megkell álnom fölhúzni,utána kb elis megy a kedvem az egésztől.Ilyenkor mitcsináljak?Mondtam barátnőmnek hogy akkor nemfogjuk csinálni,de ugysebirom ki pedig muszálylesz....
2009. júl. 27. 23:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha Te akarod csinálni, akkor miért Ő szedjen fogamzásgátlót?

Én sem szednék...

Esetleg meg lehetne vele beszélni, hogy húzza fel Ő a kotont neked. Azt is lehet úgy csinálni, hogy ne menjen el a kedved tőle.:)

2009. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, én sem szednék tabit. Ha nem tetszik, tudlak sajnálni, de ez elég szánalmas felfogás. Az a kva fogamzásgátló nem játék!!! Lehet hogy van akinek csak jót tesz, elfogy stb, de van akinek tönkreteszi az életét... Ezt akarod?
2009. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem csak épp azt unom hogy egy héten van amikor elmegy vagy 5csomag és mindig járkálhatok venni,ugyanoda meg nemfogok mindig menni mer kicsit fura lenne lassaán már az egész készletet megveszem.Hameg épp úgy adódik(elég sokszor)hogy most minden jó,most jólenne akk tuti hogy pont nincs nálam.Ebből van már valahogy elegem.Inkább megállom valahogy és nemcsinálom.
2009. júl. 28. 00:12
 4/18 A kérdező kommentje:
lassan*
2009. júl. 28. 00:13
 5/18 anonim válasza:
90%
Megértelek,a kotont én is utálom,és szerintem sokan így vannak vele.A tablettától meg hízni lehet,állítólag.Vannak hüvelytabletták,kúpok,krémek,stb.Próbáljátok ki azokat
2009. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
"Ezt akarod?" Hát szerintem neki tök mindegy,csak ne keljen gumit húzni ;) Amúgy meg a saját döntése,hogy szed-e tabit vagy nem..ezt nem lehet ráerőszakolni,a saját döntése ez.Ha meg ezt nem tudod megérteni,lehet csomagolni...
2009. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha hízna tőle annak még örülne is..... Akkor mi jó megoldás a tablettán kívül?Ő majd mostlesz nemsoká 17 éves.
2009. júl. 28. 00:19
 8/18 A kérdező kommentje:
Én megértem a döntését hogy nemakar,de akkor énse.Márpedig ha nemcsináljuk előbb utóbb ugyis gond lesz belőle....
2009. júl. 28. 00:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor hüvelykúp vagy van az a izé... hüvelygyűrű vagy mi a neve.
2009. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk eről de ő nemakar se orvoshoz menni se semmi.Hát akkor énse csinálok semmit.Már mennyi pénzt öltem a sok kotonba és még egyszersem csináltam nélküle,pedig már jólenne.De ha nem akkor nem én nemfogok engedni inkább kibirom és majd lesz valami...
2009. júl. 28. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!