Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen okai lehetnek a menzesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek a menzesz kimaradásának?

Figyelt kérdés

A mostani menzeszem teljes egészében kimaradt.Régebben sem volt beállva,megesett máskor is.de mióta szexuális életet élek többé kevésbé pontos volt.csináltam eggy tesztet,ami negatív lett,mostanában készülök venni egy másikat,biztos ami biztos alapon.Milyen okok miatt maradhat még el?Volt egy elég elnyujtott felfázásom,kb fél évig,ami néha még előjön.Gondoltam erre is mint ok.

Nőgyógyásznál eddig még nem voltam,mert nem találtam a környéken nőgyógyásznőt,attól pedig kicsit viszolygok,hogy idegen férfi nyúljon hozzám.Még,de remélem ez elmúlik,mert sajnos kevés jó nőgyógyásznő van. 17 éves vagyok.


2009. júl. 28. 06:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Sztem minnél elöbb keress meg egy nőgyogyászt és nem kell félni a pasi dokitol se ugyan ugy vizsgál meg mint a nő doki ! A menszesz kimaradása lehet a felfázásod miatt vagy sokat stresszelsz vagy nincs kizárva terhesség.
2009. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
egyetértek az előző válaszolóval,meg lehet hormonzavarod is,kisebb gyulladás....
2009. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
17 éves vagy és még nem voltál nőgyógyásznál?? ráadásul úgy hogy már szexuális életet is élsz... minél előbb keress fel egyet, észre sem fogod venni, hogy pasi, az lesz akkor a legkisebb gondod hogy nem egy nő matat benned. nem nőként tekint rád hanem tárgyként, te vagy a munkája, ahogy te sem férfiként tekintessz rá, úgyhogy ez egy elég hülye indok, kezdj el felnőni.
2009. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
mibaj van azzal hogy nem volt még?:D én is 17L vagyok és nem. Igaz nem is élek nemi életet :D
2009. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

ismerek olyat, aki 23 eves es meg nem volt nogyogyasznal, es minden bizonnyal el nemi eletet, gondolom nincs gondja, vagy o is zavarban van es fel hogy ferfi matat benne...

szive joga, ki mikor megy el nogyogyaszhoz


masfelol szerintem a mensid a felfazastol lehet vagy vmi hormon zavartol

2009. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha laikusok találgatásától akarsz rendbejönni, azt nem teszed valami jól. Mindenki másra tippel, de közel nem biztos, hogy az a problémád. Kérd édesanyád, vagy valamelyik nőrokon segítségét és menj nőgyógyászhoz. Érdekes, én pedig nő nőgyógyászhoz nem mennék. Az orvos nem a nőt látja benned hidd el, mert akkor az az orvos nem hiteles.
2009. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
tehát lepontoztok csak mert leszóltam hogy nem volt még 17 évesen nőgyógyásznál ráadásul úgy hogy szexuális életet él. ennyi erővel sosem fog elmenni? nem fog terhesgondozásra járni? otthon fog szülni mint az őskorban, csak mert nincs nődoki a közelben? ha szexelni felnőtt, akkor ehhez is legyen az! akik lepontoztak pont ugyanolyan hülyék mint a kérdező. azt hiszitek hogy a nőgyógyászati gond játék? hát nem az. ráadásul írja is hogy volt egy féléven át elhúzúdó felfázása: feltételezem ezt onnan tudja hogy durva folyása volt, könyörgöm egy fél éven át és nem ment orvoshoz! ebből lesz majd később a méhszájseb, a kezeletlen "felfázásból", ami ki tudja mi volt csak te annak hiszed. szerintem az ha megveregetitek a vállát, nem fogja arra ösztönözni hogy menjen orvoshoz, pedig jobban tenné. nah ezt lehet lepontozni, tudatlanok!
2009. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
jah és még annyit hogy aki szexuálisn életet él, évente kell járni nőgyógyászhoz, nem véletlenül csinálnak 14 éveseken is rákszűrést akárhányszor elmennek. azért mert aesélyes és a méhnyakrák nem válogat. az egyik válaszoló 23 éves ismerőse se okosabb egyikőtöknél se.
2009. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem értek egyet evvel a nagyon okosnak gondolom magam válaszadóval .

Mindnekinek szive joga, h mikor megy nőgyógyázhoz.

Ha ő fél a pasi nőgyógyásztól akkor majd keres nőt.

De neked meg nem abba kéne belepofázni h mikor megy és mikor nem, hanem a kérdésére kellene válaszolni.

2009. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

gyanítom, hogy te minden pici bajnál már ott kopogtatsz a nődokinál, kérdem én mi volt akkor, maikor a nőgyógyászat, mint szakma nem is nagyon létezett? a nők mégis éltek, méhszájseb, méhnyakrák meg egyéb gondok nélkül, az sem egészséges, ha két hetente turkál benned valaki...

tudod a szervezet csodás felépítésű és rengeteg esetben öngyógyító, nem véletlen

2009. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!