Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk, akik kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik kapcsolatban éltek! Hogyan vészelnétek át egy 1-2 hónapos különélést, bármilyen okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 23:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
megbeszéltük, elbeszéltünk egymás mellett. de attól még nekem kilátásban van egy cserediákos cucc, de az csak 6 hét lesz, lenne. abba még senki se halt bele:D
2012. szept. 2. 23:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapra megyek el jövő nyáron. Fél éve le van beszélve, megvitattuk, volt együtt sírás nevetés és ki lehet röhögni, de ahogy közeledik az időpont én egyre inkább be vagyok szarva.

Két variáció van. Ha sikerül kint munkát találni neki is, akkor jön velem, nincs probléma. Ha nem sikerül és nem lesz keretünk arra, hogy velem jöjjön (albérletet így is úgy is fizetni kell nekem, azon nem múlik) akkor 3 hónap külön lét vár ránk. Én tudom hogy kibírom és a párom is azt mondta, hogy sosem csalna meg, én pedig bízom benne ennyire. Hozzátenném neten is lehet játszadozni egymással, de ő szerintem ki fog jönni hozzám 1-2 hétre legalább biztosan. Ha nem is pont a szex miatt, de én lelkileg képtelen lennék ennyi ideig nélkülözni a társaságát. Ha meg már ott van, akkor kellemeset a hasznossal... :P

2012. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!