Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hete késik a menstruációm. A barátommal m indig védekezünk, ráadásul anyum megcsináltatott velem 2 terhességi tesztet is és mind2 negatív lett. Szerintetek mi lehet a gond?
2009. júl. 28. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, azt a teszt már mutatná két hét késés után. Valami más hormonális oka lehet, de ezt csak orvos tudja megmondani.
2009. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz, csak tudod jobb félni mint megijedni. Felmerült bennem az is h mivan ha az óvszeren volt valami kis szakadás vagy hasonló. A héten megyek el a dokihoz.
2009. júl. 28. 14:47
 3/10 anonim válasza:
100%

Szerintem csak a stressz miatt nem akar megjönni, vagy esetleg ha nemrég kezdted a szexuális életet amiatt is késhet. Vagy esetleg fogyástól, vagy étkezésrend megváltozástól. Mihamarabb keress fel nőgyógyászt!!!!!!!!! (Egyébként a gumi nem 100%-os védekezési módszer) Ha lehetőséged van rá szedj fogamzásgátló tablettát. Hidd el 1. Biztonságosan szeretkezhettek önfeledten.

2. Sokkal de sokkal jobb fogamzásgátlóval mert sokkal jobb az érzés is.

Ja és mégvalami beállíthatja a ciklusodat akár percre pontosan, elmulaszthatja a hasi görcsöket is, csökkentheti a vérzés mennyiségét. Szia. És sok szerencsét!

2009. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tervezem a fogamzásgátló szedését. Már több mint másfél éve élek szexuális életet, tehát még azt se lehetne mondani hogy nemrég kezdtem.
2009. júl. 28. 15:05
 5/10 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt 2 hét után már kimutatja a terhességet, nincs okod aggódni, főleg h 2 teszt is negatív lett. Rendesen védekeztek, ellenőrizzétek szex után az óvszert, szerintem ennek a legjobb módja az h teleeresztitek vízzel, és akkor látni h van e rajta lyuk vagy nincs:) Szóval ne aggódj, stressz miatt is késhet!
2009. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van olyan teszt, amelyik hazudik. inkabb menj el orvoshoz, ő majd megmondja h terhes vagy e.
2009. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van olyan gondolom, de 2 teszt már csak nem, ráadásul nem is ugyanolyat csináltam meg. És még a héten megyek atz orvoshoz.
2009. júl. 28. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
jol van, remeljuk nem vagy az, az orvoshoz mindenkeppen menj el.
2009. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na szóval voltam orvosnál és kiderült hogy egy 30 mm-es cisztám van és azért nemjön meg. Legalább nem vagyok terehs:)
2009. aug. 4. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:

szia

velem is ugyanez volt. majd' két hetet késett, 3 negatívat teszteltem és nagyon megijedtem én is. aztán kiderült orvosnál h PCO-m van. hát, jobban örültem volna ha csak a stressz miatt késik, de szerencsére jól kezelhető a dolog.

2009. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!