Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e nekem esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollar1000 kérdése:

Kell-e nekem esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Kéne egy kis segitség!Még mielött valaki,orvoshoz küldene,,elmondom,voltam!!

A gondom a következő.És ne nevessetek,Bár mostmár egy kicsit én is mulatok a dolgokon:)Az történt,hogy párommal szeretkezünk,De most óvszerral.Hát nem volt épp "tök jó"de ez most mellékes.A gumi kiszakadtt és egy darabja,fent is maradt.(itt volt egy kis félelem)Ami asztán késöbb a szépen távozott.persze röktön,orvoshoz mentem,aki az esemény utáni tabletát ajánlotta.De kell e az nekem ha a menzeszem,,múlt hó,(08-24 )kezdödött és (08-29),én végzödött.Ovúláció???Ki tudja eszt valaki számitani??Nem szeretném hormonokkal bombázni,a szervezetem.Köszi a normális válaszokat.


2012. szept. 5. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nőgyógyász,de a helyedben bevenném azt a tablettát! Mi is jártunk hasonlóképp párommal és hát jobb félni mint megilyedni Én ugy gondolom! Rem érted!?


27/F

2012. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kösz a gyors választ csak hát tiszta rinya vagyok.Elösször a bent maradt gumi miadt,majd a terhesség!Tiszta gáz az egész,
2012. szept. 5. 16:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés! Hogy tudott a gumi bent maradni??? Ezt Én nem tudom elképzelni! Azt irtad hogy egy darabja fent maradt,ezt egyszerüen nem értem! Ketté szakadt vagy mi?
2012. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

bocs,de tényleg! Gyakorlatilag,a vége,amibe az "anyag"megy az nem volt meg:)És eszt úgy vettem észre hogy amikor eltávolitás történt,lestem mint a lúki nyúl,hogy .......és nem hittem el.Elővettem egy másik ugyan olyan óvszert összemértem,és 2-3 centi hiányzott.És nem egy ólcsó gagyi,,és mégis.egész éjjel nem aludtam,hogy mi módon fog távozni.

asztán meglepödtem,hogy szépen,"kidobta a test".

2012. szept. 5. 16:32
 5/20 anonim válasza:
Ahhoz hogy ki lehessen számolni mikor volt peteérésed,írd le hány naposak a ciklusaid és mikor volt az aktus.
2012. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ma hajnal,kettőkor,és általábam.normálisan 28napra,.Én nem értem eszta számolási teknikát.:)
2012. szept. 5. 16:45
 7/20 mmano88 ***** válasza:

Nem ESZT, hanem EZT! Így írjuk helyesen.


Egyébként én a helyedben bevenném az eseményutánit. Jobb a biztos. Ha amúgyis "rinya" vagy, akkor meg legalább megnyugtatna, és nem paráznál rajta.

2012. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hormon bomba!!:)))sajnos.
2012. szept. 5. 16:53
 9/20 A kérdező kommentje:
ja és bocsi,a hibákért csak közben itt nézegetem a bogyó,mellékhatásait.Elképesztő.
2012. szept. 5. 16:56
 10/20 anonim válasza:

Ha 28 napos a ciklusod akkor a 14.napon van peteérés.Vagyis ha 08.24.-én jött meg akkor elvileg 09.08.-a körül van peteérésed.Ma voltatok együtt ugye ma 5.-e van.Hát nem esélytelen a dolog hogy baba legyen.Vedd be azt a gyógyszert.A gyógyszernek is vannak mellékhatásai,de ha nem veszed be akkor lehet hogy egy baba lesz az aktusotok "mellékhatása".

Egyébként javaslom a ciklus.hu-t!Ott tudod vezetni hogy mikor jön meg és a peteérést is kiszámolja.

2012. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!