Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap a barátom belém élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom belém élvezett.! Nem szeretnénk babát 17 vagyok, ő 23. hova forduljak? Hol tudom felíratni a 72 órásat!? Valaki segítsen nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 12:31
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ügyeletes nőgyógyászt melyik kórházban találok?
2012. aug. 25. 12:33
 2/24 anonim ***** válasza:

menj patikába

valahol van még patika

am ha nem akarsz akk minek engedted neki?

2012. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kórházban? Azt sem írtad melyik városban... Ne pánikolj, bármelyikbe bemész, tudnak segíteni. De ha lehet akkor minél hamarabb, kérd meg a barátodat,hogy vigyen be, mert attól, hogy 72 órás még nem túl szerencsés a 69. - ben bevenni. Gyógyszertárban tudod kiváltani, készítsd elő a pénztárcádat is, én is meglepődtem az árán, mikor régebben vettem . :)
2012. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
külföldi és nem tud úgy magyarul.. a ragozásokkal problémk vannak és félreértettük egymást..... :S) budapesti vagyok. Szent János kórházban van ilyen ügyelet? tudom van nálam 6ezer annyi remélem elég lesz.
2012. aug. 25. 12:38
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
6 ezer nem biztos hogy elég...
2012. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
esemény utàni, tudakozot felhivod, kérzs egy telefonszàmot a helyi ügyelettöl, elmész, iratsz fel tabit. Egyébként vigyàzhatnàtok jobban is, mivel nem csak a spermàtol eshetsz teherbe...hasznàljatok gumit vagy védekezzetek valahogy!!
2012. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nincs több..... :( ezt is egy nagyon jó barátomtól kaptam. a fizetésemet magántanárra költöttem. :s nem érdekel a pénz azt megoldom, csak hova menjek?
2012. aug. 25. 12:42
 8/24 anonim ***** válasza:
kérsz, bocs.
2012. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
6-os ... Hogy értetted, hogy nem csak a spermától lehet terhes? :D Ezt fejtsd már ki kérlek.
2012. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

II. sz. nőgyógyászati klinika a Baross utcában (azt hiszem ott van).

A szülészetis ajtó elé kell menned, várnod kb 5-6 órát, és megkapod a receptet.

2012. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!