Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Tri Regolt a menis utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tri Regolt a menis utolsó napján kezdtem el szedni holott a nődoki azt mondta h a mensi első napján kell elkezdeni lehet ebből gond? Ha most megjön akkor kezdjem el a mensim első napján szedni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi vaaan??

Ha a nődoki megmondta, mikor kell szedni, miért vacakolsz vele??

2009. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz de nem a kritikát várom hanem esetleg a tanácsot -.-...
2009. júl. 28. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjuk azt tetted volna hogy nem kezded el csak úgy... ha elkezdted szedni akkor beszeded a 21 szemet tartassz 7 nap szünetet és a 8. napon elkezded az új levelet. onnantól hogy elkezdtél fogamzásgátlót szedni már nincs olyan hogy mensi, csak megvonásos vérzés van két levél között. ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal inkább ne szedd. és ha a doki azt mondta hogy az első naptól akkor az első naptól, mostmár persze mindegy... így az első hónapban nem véd, használj hozzá egy hónapig óvszert. kidobtál az ablakon egy levél gyógyszert.
2009. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nos h ne csak leosztást kapj:

-A gond csak annyi, h így nem véd ebben a hónapban(28napban) a gyógyszer tehát kiegészítés MINDENKÉPPEN kell hozzá!

-amikor elfogy a 21szem, tarts 7nap szünetet a 8.napon vedd be a második levél első szemét, ezután is így tedd

-Csak tanácsként: ezentúl hallgass a nődokidra!!

Sok sikert a továbbiakban!

19/L

2009. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Igazuk van az előttem szólóknak, így a tablettád nem véd az első hónapban. Én viszont azt ajánlom hívd fel a nőgyógyászodat, hogy megerősítsen, mivel magamat ismerve nem hinnék a válaszolóknak makulátlanul, már csak azért sem, mert néhányszor hatalmas butaságokat írtak nekem. Ettől függetlenül a következő szem tablettát ne a vérzésed első napján kezdd el szedni, hanem rendesen, a 7 nap szünetet megtartva.
2009. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsónak üzeni az utolsó előtti:D :én a kivételek közé tartozok, nem rosszat akartam hanem segíteni és nem is hülyeséget írtam, de persze hívd csak fel, ő inkább meg tud nyugtatni mint én, az ideged :D

19/l :)

2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ideged=idegen
2009. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat, nem az ittenieket akartam bírálni, elnézést ha rosszul fogalmaztam, ti normális tanácsokat adtatok, nekem írtak anno orbitális baromságokat hormontermeléssel kapcsolatban, holott nem is azt kérdeztem, azzal tisztában vagyok hála istennek, különben elhittem volna, hogy a hasnyálmirigy termeli a progeszteront :D Elnézést még egyszer, ha félreérthetően fogalmaztam.
2009. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZOLOKNAK! :) amugy használtunk a párommal kiegészítő védekezést mert sejtetem h ez igy nem lesz jó csak mindenki mondtott mindenfélét és én meg inkább hittem másoknak mint a nődokinak tudom hülyeség volt..
2009. júl. 28. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok (asszem legalábbis), megkérdezhetem, hogy ki tanácsolt olyat, hogy a menstruáció utolsó napján vedd be? Nos bár én Tri Regolt nem ajánlok senkinek és nem is használtam, de gondolom ez is olyan típusú ebben a tekintetben mint a többi, hogy be lehet venni a menstruáció második és ötödik napján is, ez esetben egy hét védekezés kötelező mellette. Nem tudom neked az utolsó napod hanyadik volt, ha ötödik akkor is hívd fel a nőgyógyászt, de nem kell aggódnod :)
2009. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!