Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha mensi első napjátol szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mensi első napjátol szedem a tri regol és a 17. tabletta bevétele után védekezés nélkül szeretkeztem baj?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Basszus hányszor kérdezed már meg? Te normális vagy? Vagy szórakozol?
2009. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális vagyok. Biztosat akarok tudni.
2009. júl. 28. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a picihez!
2009. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy terhes :) 17 nap bőven elegendő volt ahhoz, hogy kifejtse a hatását a fogamzásgátlód. A Tri Regol egy egyébként is régi és bevált gyógyszer, igaz magas a hormontartalma, de védekezés tekintetében kifogástalan. Én ajánlanék egy alacsonyabb hormontartalmú tablettát, éljünk a korszerűséggel. Nem kell aggódnod, nem leszel terhes :):) Ha lett volna peteérésed abban a hónapban, az akkorsem akkor lett volna :)
2009. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de bazeg. 3szor kaptál már választ a kérdésedre.

hívd fel inkább a nőgyógyászod, vagy mondok jobbat, legközelebb kérdezd meg a dokid, mielőtt hazamennél. sztem ezegy annyira alap dolog.

nekem amúgy 2 hetet mondott....lehet jobban jártál volna ha orvostól kérdezed.

2009. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a korszerűbb tablettáknál, ahogy itt olvasgatok, sokkal több mellékhatás lép fel mint a tri-regolnál. réginek régi, de a hormontartalma nem sokkal magasabb, csak más eloszlásban szerepel. az egyik fázisban magasabb, a másikban meg alacsonyabb. megoszlik.
2009. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor inkább az orvososdat kérdezd,minthogy állandóan felteszed a kérdést! Vagy bennünk jobban bízol,mint egy orvosba? :D
2009. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!