Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után lehet védekezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után lehet védekezés nélkül szeretkezni a Yasminelle tabletta szedésével?

Figyelt kérdés

Még egy kérdésem lenne : Milyen rossz és jó mellékhatásokkal jár ez a tabletta ?

Köszönöm előre is a válaszokat !


2010. dec. 6. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Minimum két hetet mondanak az orvosok, de van, aki csak a 2. levéltől javasolja a kiegészítő védekezés nélküli szexet.


A mellékhatás meg olyan dolog, hogy mindenkinél teljesen egyedi, nem lehet megmondani, hogy pl. XY tabletta fejfájást okoz és pont. Ezt senki nem tudja előre, hogy nálad személy szerint mi lesz.

2010. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !
2010. dec. 6. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy annyit tennék még hozzá, hogy én ennek a "nagytesóját", Yadine-t szedtem sokáig és nem volt semmi kellemetlen mellékhatása, még a szedés elején sem. Ez persze nem garancia arra, hogy neked sem lesz, de legalább egy pozitív tapasztalat. :)


26/N

2010. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tabi abbahagyása után lehetnek hormonális zavarok, nem jön meg, késik, vagy gondok lesznek majd a fogantatásnál. Gondold meg kétszer is, mert én már megbántam, én is ezt szedtem. Aztán magas prolaktin szint mellett erős gyógyszerekkel kellett helyrehozni a hormonjaimat. 23l
2010. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!