Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal együtt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt voltunk múlt héten és nagyon vigyáztunk, de kiszakadt a gumi. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem ment el bennem de nagyon megijedtem. Rohantunk reggel az orvoshoz és még aznap bevettem az escapelle-t. Most eltelt 6nap de nem volt pecsételő vérzésem viszont fáj a hasam. Olvastam hogy van akinek 2 hét múlva jött meg meg ilyenek.a baleset után 3 nappal lett volna a rendes menstruációm

2012. szept. 8. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, vagy ha nem tudsz, vegyél egy terhességi tesztet és az majd megnyugtat. Nagyon valószínű hogy semmi gond.
2012. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mmano88 ***** válasza:
Szerintem az eseményutáni miatt nem jött meg, mert kicsit megzavarta a hormonokat. Szerintem ne parázz.
2012. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jövőhét közepe fele veszek egyet.köszönöm a választ. az X-Epil-esről mit tudsz?
2012. szept. 8. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Be sem kellett volna venned, ha rendszeres a ciklusod.

Egyébként is nagyon kevés esélyed lett volna a terhességre, de így, hogy el sem ment, ráadásul a tabit is bevetted, konvergál a nullához.

2012. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem vagy terhes nyugodj meg.:)
2012. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem vigyáztatok eléggé ha kiszakadt,el sem ment te meg jó nagy hormonadagot attól a szervezetednek,ahelyett,hogy gondolkodtál volna,nem tudom hány éves vagy de ha így haladsz tönkre teszed a hormonrendszered,aki ennyire fél a terhességtől,ne szexeljen,mert aki szexel az felelősséget vállal ha esetleg teherbe esik,mert védekezés mellett is ott az 1-2 %esély,az egyetlen 100%os fogamzásgátlás a szüzesség,és az önmegtartóztatás
2012. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
véletlen szakadt ki és igen számolgattam de semmiképp sem akartam kockáztatni
2012. szept. 8. 11:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az X-epil-t próbáltam, amikor én is féltem, de érvénytelen kett a teszt.Erről ennyit...
2012. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ne parázz már feleslegesen.
2012. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Használtam már X-epil-es tesztet többször is. Semmi baja, ugyanolyan jó, mint a többi.

Ugyanakkor vannak kényelmesebben használható tesztek is hasonló árban.

Az X-epil-esnél nincs plexi a kontroll és az eredményablak előtt, ezért ha rossz helyre pisilsz, az ciki (még akkor is belefolyhat, ha egyébként megfordítod, ahogy kell).


Én az Easy Pregnancy tesztet "szeretem" használni (Rossmann), ott van műanyaglap.


A 2 hetet várd ki a teszttel!


Egyébként nem hinném, hogy aggódnod kellene. Elég hatékony az eseményutáni, illetve amúgy sem volt nagy az esély.

2012. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!