Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szakad ki gyakran az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad ki gyakran az óvszer?

Figyelt kérdés

Körülbelül két éve használunk óvszert a barátnőmmel. Mindig úgy helyezem fel, ahogy kell, összeszorítom a spermazsákot, és ügyelek rá hogy ne kerüljön levegő az óvszer alá. Mégis a két év alatt NÉGYSZER szakadt ki óvszer. Két szer Ultra Thinnel volt ilyen probléma, amit még meg is értek, de kétszer viszont a normál vastagságú szakadt ki. Pedig egyáltalán nem csináljuk durván. Szerencsére eddig mindig időben észrevettük, de azért mindig izgulni hogy vajon baj lett-e az előváladék miatt vagy valami... szóval nem kellemes.


Mitől jelentkezhet ez a probléma?

Csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, vagy mással is ilyen gyakran előfordul?



2012. szept. 10. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

mert kihalóban van az emberiség!

és ezért úgy csinálják h minden 20. gumi kiszakadjon.

2012. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én 3 évig használtam de nekem egyszer sem szakadt ki pedig a legvékonyabbat használtam. Ügyetlenségből szokott kiszakadni.
2012. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pedig nem ügyetlenkedünk. Az elején még lehet hogy ügyetlenkedtünk, de nem is akkor szakadtak ki, hanem az utóbbi fél évben. Attól is lehet hogy a párom nem elég nedves, nem? Mert lehet hogy közben "eltűnik" a nedvessége, amit nem veszünk észre, és emiatt szakad a gumi.
2012. szept. 10. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Fidesznek kellenek a választók ezért minden óvszert tönkretetetnek
2012. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor velem nem nyertek. :D Ha a gyerekem fideszes lesz eltöröm a kezét. (de remélem addigra már nem lesz fidesz) :)
2012. szept. 10. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is kiszakadt már 3x, pedig mi is normálisan használjuk. Párom rendesen kiszorítja a levegőt és nem is gagyit használunk. Vettem pharmatex hüvelytablettát, most azt akarjuk kipróbálni mellé, ha esetleg kiszakad, akkor ott legyen a + védelem.
2012. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad te magad. :)

Igen, ha kiszárad, szakadhat. Vegyetek síkosítót (mindenképpen vízbázisút)! Egyébként se kellemes a lánynak, ha kiszárad az óvszer (mert akkor nem csúszik, inkább kellemetlenül dörzsöl). És bármilyen nedves is legyen alapból a nő, az óvszer anyaga szárít, ezért is jó, ha van kéznél síkosító.


A mini "statisztikához": 10 év alatt egy se szakadt ki, többnyire ultra thin-t használtunk.

28/N

2012. szept. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű hogy ez lesz a gond. Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2012. szept. 11. 12:05
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát én 7 éve használok óvszert, legtöbbször vékonyítottat, mégsem szakadt ki még egyetlen egyszer sem.


Ha egy csomagból egy óvszer kiszakad, akkor az egész pakkot dobd ki, mert esetleg hibás volt.

Ha 4 különböző dobozból szakadt ki egy-egy óvszer, akkor ti rontotok el vmit nagyon csúnyán...

2012. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2%
Ha komoly a kapcsolat, akkor pár hét után már nem is kellene gumit húzni. Ti meg már 2 éve szerencsétlenkedtek azzal. Nem vagytok elég szerelmesek hogy úgy dugtok mint a k.rvákkal, hogy jajj nehogy elkapjak tőle valamit?! Szánalom....
2012. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!